Povezane vesti

Lajović završio učešće u Torontu: Kasperu bila potrebna samo dva seta!

Lajović završio učešće u Torontu: Kasperu bila potrebna samo dva seta!

Hot sport 12.08.2021
Lajović završio turnir u osmini finala. Srpski teniser posle pobede nad Fincem Rusuvuorijem,a zatim i Kanađaninom Ožer-Aliasimeom nije uspeo da napravi iznenađenje i savlada Norvežanina Kaspera. Lajović je zaustavljen u osmini finala ATP turnira u… »
Pobedio Lajovića, a onda potezom odgovorio na provokaciju Kirjosa VIDEO

Pobedio Lajovića, a onda potezom odgovorio na provokaciju Kirjosa VIDEO

Nova 12.08.2021
Kasper Rud savladao je Dušana Lajovića, srpskog tenisera, sa 6:4, 6:3 u osmini finala turnira u Torontu, a pobedu je iskoristio da pošalje javnu poruku Niku Kirjosu. Norvežanin, koji je trenutno 12. igrač sveta, savladao je srpskog asa za samo 75… »
Kraj za Lajovića u Torontu

Kraj za Lajovića u Torontu

Vesti online 12.08.2021
Srpski teniser Dušan Lajović izgubio je od Kaspera Ruda iz Norveške 2:0 (6:4, 6:3) u 3. kolu mastersa u Torontu. Prvi set bio je neizvestan i sve do poslednjeg gema nijedan od tenisera nije bio ni blizu brejk lopte. Onda je Lajović posle razmene od 24… »
Lajović ispao, ništa od duela sa Cicipasom

Lajović ispao, ništa od duela sa Cicipasom

Sportske.net 12.08.2021
Srpski teniser Dušan Lajović nije uspeo da se plasira u četvrtfinale turnira u Torontu. On je danas u dva seta poražen od Norvežanina Kaspera Ruda rezultatom 6:4 i 6:3, pa će se Rud sastati u četvrtfinalu sa Grkom Stefanosom Cicipasom. Prvi set je… »
Kraj za Lajovića u torontu: Rud zaustavio srpskog tenisera u osmini finala

Kraj za Lajovića u torontu: Rud zaustavio srpskog tenisera u osmini finala

Večernje novosti 12.08.2021
FOTO: AP/Tanjug Prvi set bio je izjednačen sve do desetog gema kada je 12. igrač sveta iskoristio jedinu brejk loptu u tom delu meča. Na krilima osvajanja seta Rud je počeo drugi segment. Odmah je 44. reketu planete oduzeo servis i poveo za 3:0. Ipak… »
Rodžers kup: Lajović želi da sruši još jednog favorita

Rodžers kup: Lajović želi da sruši još jednog favorita

Mozzart sport 12.08.2021
Posle trijumfa nad Feliskom Ožeom Alijasimom, naš teniser danas udara na 12. igrača sveta, Norvežanina Kaspera Ruda. Dušan Lajović jedini je srpski teniser na Rodžers kupu u Torontu. U sredu je naš igrač napravio iznenađenje pobedivši domaćeg… »
Lajović nakon trijumfa: ‘Neće biti lako u narednoj rundi, ali boriću se za svaki poen’

Lajović nakon trijumfa: ‘Neće biti lako u narednoj rundi, ali boriću se za svaki poen’

Hot sport 12.08.2021
Dušan je napravio iznanđenje u Torontu! Srpski teniser Dušan Lajović je u drugom kolu ATP turnira u Torontu savladao Feliksa Ože-Aljasima sa 2:0 u setovima. Popularni ‘Duci’ je igrao sjajan tenis i uspeo je da naigra favorizovanog igrača iz… »
Dušan Lajović: Zadovoljan sam kako sam odigrao!

Dušan Lajović: Zadovoljan sam kako sam odigrao!

Večernje novosti 11.08.2021
Foto AP On je uspeo da iznenadi 16. tenisera sveta Feliksa Ože-Alijasimona rezultatom 2:0 po setovima 7:5, 6:4. – Drago mi je što sam uspeo da se dobro snađem i da kontrolišem igru kada god bismo ušli u razmenu. Kada pogodi prvi servis, to je onda… »

Vesti dana »