Povezane vesti

Smailagić: Dolazak kod Obradovića mi je najbolji korak u karijeri (VIDEO)

Smailagić: Dolazak kod Obradovića mi je najbolji korak u karijeri (VIDEO)

Vesti online 12.08.2021
Mladi košarkaš Alen Smailagić vratio se iz NBA lige i potpisao za Partizan, a u četvrtak je odradio prvi trening sa novim timom. Smailagić nije krio oduševljenje povodom dolaska u redove crno-belih što je i istakao za klupski Jutjub kanal. –… »
Smailagić se priključio četi Željka Obradovića: Mislim da mi je ovo najbolji korak u karijeri, oduševljen sam! (video)

Smailagić se priključio četi Željka Obradovića: Mislim da mi je ovo najbolji korak u karijeri, oduševljen sam! (video)

Hot sport 12.08.2021
Počeo je sa treninzima. Srpski košarkaš Alen Smailagić, danas se priključio treninzima Partizana. On je nakon završetka saradnje sa Golden Stejtom stigao u Beeograd, a već nakon prvog treninga istakao je da je oduševljen načinom rada, kao i… »
Partizanov ''Smajli'' nije mnogo pričljiv, ali sve je objasnio kratko i jasno!

Partizanov ''Smajli'' nije mnogo pričljiv, ali sve je objasnio kratko i jasno!

Sportske.net 12.08.2021
Partizanovo najnovije pojačanje, Alen Smailagić priključio se treninzima ekipe Željka Obradovića, a danas je u razgovoru za klupsku televiziju izneo prve utiske kada je u pitanju rad sa najtrofejnijim trenerom Evrope. I uopšte se ne kaje što se… »
Smailagić ne žali zbog odlaska iz NBA: Dolazak kod Obradovića mi je najbolji korak u karijeri

Smailagić ne žali zbog odlaska iz NBA: Dolazak kod Obradovića mi je najbolji korak u karijeri

Mozzart sport 12.08.2021
Mladi košarkaš srećan zbog povratka u Beograd iz Sjedinjenih Američkih Država. Nekoliko dana pre 21. rođendana (18. avgust), Alen Smailagić vratio se iz Sjedinjenih Američkih Država u Srbiju i potpisao za Partizan. Posle tri godine u Golden… »

Vesti dana »