Povezane vesti

Bora Đorđević pred koncert na Tašu: Desi mi se da uzmem telefon da pozovem Mišu

Bora Đorđević pred koncert na Tašu: Desi mi se da uzmem telefon da pozovem Mišu

RTS 12.08.2021
Još četiri dana ostalo je do koncerta Riblje čorbe na Tašmajdanu, prvog u Beogradu na kome će ova grupa svirati bez čuvenog Miše Aleksića. Uprkos višedecenijskoj muzičkoj karijeri i iskustvu, Bora Đorđević, frontmen grupe, priznaje da ima… »
Strašno je Bilo! Bio mi je kao brat - Bora neutešan i nakon 9 meseci od Mišine smrti: Navikao sam da stalno pričamo

Strašno je Bilo! Bio mi je kao brat - Bora neutešan i nakon 9 meseci od Mišine smrti: Navikao sam da stalno pričamo

Mondo 12.08.2021
Frontmen grupe Riblja čorba i dalje ne može da se pomiri s gubitkom prijatelja. Frontmen grupe Riblja čorba i dalje ne može da se pomiri s gubitkom prijatelja. Miša Aleksić preminuo je 29. novembra prošle godine u 68. godini nakon teške bitke sa… »
Bora čorba neutešan i nakon 9 meseci od mišine smrti: Uhvatim telefon da ga pozovem i shvatim da ga nema! Bio mi je kao…

Bora čorba neutešan i nakon 9 meseci od mišine smrti: Uhvatim telefon da ga pozovem i shvatim da ga nema! Bio mi je kao…

Kurir 12.08.2021
Frontmen grupe "Riblja čorba" Borisav Bora Đorđević je neutešan i posle devet meseci od smrti Miše Aleksića. Miša Aleksić preminuo je 29. novembra prošle godine u 68. godini nakon teške bitke sa korona virusom. "Bilo je strašno, strašno… »

Vesti dana »