Povezane vesti
Karići pod sankcijama američkih vlasti
Nova 12.08.2021
Zbog povezanosti sa režimom Aleksandra Lukašenka u Belorusiji, na crnu listu američkih vlasti dospeo je Nebojša Karić, sin srpskog privrednika Bogoljuba Karića, kao i porodične kompanije. Kako se navodi u objavi američkog trezora, pod sankcije su… »
KRIK: Sin Bogoljuba Karića pod američkim sankcijama zbog veza s Lukašenkom
N1 Info 12.08.2021
Zbog povezanosti sa režimom predsednika Belorusije Aleksandra Lukašenka na crnu listu američkih vlasti dospeo je Nebojša Karić, sin srpskog privrednika Bogoljuba Karića, kao i porodične kompanije, objavila je Mreža za istraživanje kriminala i korupcije -… »
Sin Bogoljuba Karića na crnoj listi američkih vlasti zbog povezanosti sa Lukašenkom
Nova ekonomija 12.08.2021
Sin srpskog privrednika Bogoljuba Karića, Nebojša Karić, kao i porodične kompanije, dospeli su na crnu listu američkih vlasti zbog povezanosti sa režimom Aleksandra Lukašenka u Belorusiji, piše Krik. Pod sankcije su stavljena lica i firme koje su bile… »
Vesti dana »

Vitkof i egipatski ministar Abdelati razgovarali o situaciji u Pojasu Gaze
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

EU ukida pečatiranje pasoša: Novi sistem granične kontrole (EES) od oktobra
Danas pre 3 satajoš 1 povezana