Povezane vesti

„Primali smo golove kao od šale, žao mi je što smo ovako izgubili“

„Primali smo golove kao od šale, žao mi je što smo ovako izgubili“

Nova 13.08.2021
Vojvodina je doživela potpuni debakl u revanšu trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija pošto ih je LASK savladao sa velikih 6:1. Stralac jedinog gola, Uroš Kabić je bio potpuno razočaran. „Počeli smo odlično, ranim golom i drago mi je… »
Strelac utešnog gola za vojvodinu razočaran eliminacijom: „Mislim da ovo nije naša prava slika“!“

Strelac utešnog gola za vojvodinu razočaran eliminacijom: „Mislim da ovo nije naša prava slika“!“

Hot sport 13.08.2021
LASK nemilosrdan u Austriji. Vojvodina je pretrpela veliki poraz od LASK-a(6:1) u revanš meču kvalifikacija za Ligu konferencija, razočarani Uroš Kabić nije očekivao ovako nešto. Napadač Vojvodine postigao je utešni gol za Novosađane, ali nije… »
Delibašić: Protiv ovakvog rivala nismo imali šta da tražimo

Delibašić: Protiv ovakvog rivala nismo imali šta da tražimo

Sportski žurnal 13.08.2021
Hamarbi je sa 5:1 pobedio Čukarički i nadoknadio minus (1:3) iz Beograda. Hamarbi je sa 5:1 pobedio Čukarički i nadoknadio minus (1:3) iz Beograda. Miloš Milojević, trener Hamarbija posle revanš meča sa Čukaričkim u Stokholmu imao je osmeh na… »
Ubedljiv poraz Vojvodine u Klagenfurtu, LASK u plej-ofu

Ubedljiv poraz Vojvodine u Klagenfurtu, LASK u plej-ofu

Danas 12.08.2021
Fudbaleri Vojvodine nisu uspeli da se plasiraju u plej-of kvalifikacija za Ligu konferencija, pošto su večeras u Klagenfurtu izgubili od LASK-a sa ubedljivih 6:1, u revanš meču trećeg kola kvalifikacija. Novosadski tim je na revanš doputovao sa 0:1… »
Vojvodina "izbušena" kao sir! Strašna nemoć Novosađana u Austriji, Evropa je baš daleko!

Vojvodina "izbušena" kao sir! Strašna nemoć Novosađana u Austriji, Evropa je baš daleko!

Sportal blic 12.08.2021
Fudbaleri Vojvodine su se ponadali da mogu u plej-of za Ligu konferencija kada su poveli na gostovanju LASK-u, ali su teren napustili deklasirani. Novosađani, koji su na svom terenu izgubili sa 0:1, poraženi su i u revanšu i to sa čak 6:1. Kabić je… »
Katastrofa Vojvodine u Austriji: LASK brojao do šest, Novosađani završili učešće u Evropi (video)

Katastrofa Vojvodine u Austriji: LASK brojao do šest, Novosađani završili učešće u Evropi (video)

Večernje novosti 12.08.2021
FOTO: FK Vojvodina Možda se poraz Novosađana očekvao, ali ovako ubedljiv nije! Pravu lekciju fudbala, posebno u drugom poluvremenu održao je austrijski tim. Ipak, meč je dobro počeo po izabranike Slavoljuba Đorđevića! Igrao se 13. minut kada je… »
Milojević posle pobede nad čukaričkim: Mislim da smo zasluženo prošli

Milojević posle pobede nad čukaričkim: Mislim da smo zasluženo prošli

Večernje novosti 12.08.2021
FOTO: M. Vukadinović Švedski klub je na svom terenu slavio sa ubedljivih 5:1 i sa ukupnih 6:4 prošao u plej-of rundu. - Od prvog minuta smo izašli jako, visoko, dobar presing, nadahnuti. Publika nas je nosila, naš 12. igrač. Imali smo dobru kontrolu… »
Čukarički završio evropski put, Hamarbi ubedljiv u revanšu

Čukarički završio evropski put, Hamarbi ubedljiv u revanšu

Danas 12.08.2021
Fudbaleri Čukaričkog nisu uspeli da se plasiraju u plej-of kvalifikacija za Ligu konferencija, pošto su danas u Stokholmu izgubili od Hamarbija sa ubedljivih 5:1, u revanš meču trećeg kola kvalifikacija. Ekipa s Banovog brda je u prvom meču… »

Vesti dana »