Povezane vesti

"Čujem se sa nenadom, u našem sam stanu": Tara Simov otkrila šta se dešava između Ša i nje, progovorila o pomirenju

"Čujem se sa nenadom, u našem sam stanu": Tara Simov otkrila šta se dešava između Ša i nje, progovorila o pomirenju

Blic 13.08.2021
Tara Simov i Nenad Aleksić Ša raskinuli su vezu. Do kraha njihove ljubavi, po rečima manekenke, došlo je zbog velike razlike u godinama koja je počela sve više da se primećuje. - Mi smo raskinuli pre nekoliko dana. Glavni razlog našeg raskida je… »
Pomirenje bivših drugara?! Đedović stao na Tarinu stranu: Uvek sam se služio istinom! Ona mu javno zahvalila! (foto)

Pomirenje bivših drugara?! Đedović stao na Tarinu stranu: Uvek sam se služio istinom! Ona mu javno zahvalila! (foto)

Kurir 13.08.2021
Tara Simov progovorila je o 50.000 evra kojim je reper Nenad Aleksić Ša platio njenu kaznu, i njihovom trenutnom odnosu, na svom Instagramu povodom čitave situacije oglasio se i njen bivši rijaliti drug, Marko Đedović. On je iskoristio ovu priliku… »
"Neću da mu vratim: 50.000 evra!" Tara otkrila pravi razlog raskida sa Ša! "krenula sam kod psihijatra"

"Neću da mu vratim: 50.000 evra!" Tara otkrila pravi razlog raskida sa Ša! "krenula sam kod psihijatra"

Blic 13.08.2021
Tara Simov i Nenad Aleksić Ša raskinuli su vezu, a manekenka sada otkriva razloge koji su doveli do kraha, i kaže da ne planira reperu da vrati 50.000 evra, koliko je platio njenu kaznu kada je diskvalifikovana iz "Zadruge 4". - Nismo zajedno i to je… »
Nisam luda da mu vraćam 50.000 evra! Tara otkrila šta je Ša tražio - "Nemam te pare, a i ko ga je terao da plaća?!"

Nisam luda da mu vraćam 50.000 evra! Tara otkrila šta je Ša tražio - "Nemam te pare, a i ko ga je terao da plaća?!"

Mondo 13.08.2021
Diskvalifikovana učesnica Zadruge i bivša devojka Nenada Aleksića Ša Tara Simov, otkrila da nema nameru da mu vraća 50.000 evra koje je dao za njenu kaznu. Diskvalifikovana učesnica Zadruge i bivša devojka Nenada Aleksića Ša Tara Simov, otkrila… »
Nemam nameru da vratim nenadu 50.000 evra! Tara progovorila o raskidu sa Ša: On očekuje od mene da budem kući!

Nemam nameru da vratim nenadu 50.000 evra! Tara progovorila o raskidu sa Ša: On očekuje od mene da budem kući!

Alo 13.08.2021
EKSKLUZIVNO ZA ALO! Tara otvorila dušu za Alo! nakon raskida s reperom. Kao prvo, nemam toliko novca, a kao drugo, ja ga nisam terala da plati moju kaznu, rekla je bivša zadrugarka. Veza Tare Simov i Nenada Aleksića Ša danima je glavna tema, a sada je… »

Vesti dana »