Povezane vesti

Anastasija promenila imidž: Evo kako sada izgleda Cecina naslednica

Anastasija promenila imidž: Evo kako sada izgleda Cecina naslednica

Večernje novosti 13.08.2021
Foto: Instagram printskrin Naime, Anastasija je odlučila da povrati staru boju kose, te je posetila frizera i napravila promenu. Foto printskrin instagram/ raznatovicanastasija Anastasija se pre tri meseca ofarbala u svetlo smeđu boju sa crvenim… »
Anastasija Ražnatović ima novu boju kose (VIDEO)

Anastasija Ražnatović ima novu boju kose (VIDEO)

Vesti online 13.08.2021
Mlada pevačica Anastasija Ražnatović na glamuroznoj proslavi svog 23. rođendana krajem maja pokazala je novu frizuru, koja je izazvala veliku pažnju njenih fanova. Naslednica folk zvezde Svetlane Cece Ražnatović od tada je imala svetlo braon kosu… »
Nova transformacija Anastasije Ražnatović: Cecina ćerka objavila snimak na mrežama - "Vratila sam se"

Nova transformacija Anastasije Ražnatović: Cecina ćerka objavila snimak na mrežama - "Vratila sam se"

Mondo 13.08.2021
Pevačica Anastasija Ražnatović više nije brineta. Pevačica Anastasija Ražnatović više nije brineta Pevačica Anastasija Ražnatović odlučila je da vrati staru boju kose, a snimak promene objavila je na Instagramu. Anastasija se pre tri meseca… »
Anastasija promenila imidž: Dugo je imala svetlu kosu, a sad se vratila u tamno i puca od vreline! (video)

Anastasija promenila imidž: Dugo je imala svetlu kosu, a sad se vratila u tamno i puca od vreline! (video)

Kurir 13.08.2021
Pevačica Anastasija Ražnatović odlučila je da se vrati na "staro" kada je u pitanju njena boja kose. Naime, Anastasija se pre tri meseca ofarbala u svetlosmeđu boju kose, zbog čega su je mnogi hvalili, a sada je napravila promenu. "Vratila sam se"… »
O Cecinim stajlinzima se priča! Ražnatovićeva u zelenoj toaleti izdominirala, a frizuru će sigurno svi kopirati! (video)

O Cecinim stajlinzima se priča! Ražnatovićeva u zelenoj toaleti izdominirala, a frizuru će sigurno svi kopirati! (video)

Kurir 13.08.2021
Pevačica Ceca Ražnatović imala je nastup u Sokobanji, gde se pojavila u neočekivanom izdanju koje se svima dopalo. Ceca se pojavila u zelenoj toaleti, a kosa joj je bila upletena u kikice, pa su mnogi pohvalili njen potpuno novi imidž. Pevačica je… »

Vesti dana »