Povezane vesti

Stefanović: Nemam nameru da pravim stranku, SNS je jedinstven

Stefanović: Nemam nameru da pravim stranku, SNS je jedinstven

RTS 13.08.2021
Potpredsednik Vlade i ministar odbrane Nebojša Stefanović odbacio je spekulacije da pravi svoju stranku i poručio da nema nameru da ulazi u bilo kakvu drugu političku organizaciju, a ponajmanje da kreira neku. Nebojša Stefanović se oglasio nakon… »
Stefanović: Pripadam SNS, nemam nameru da ulazim u drugu političku organizaciju

Stefanović: Pripadam SNS, nemam nameru da ulazim u drugu političku organizaciju

N1 Info 13.08.2021
Ministar odbrane Nebojša Stefanović izjavio je da pripada Srpskoj naprednoj stranci, da nema nameru da ulazi u bilo kakvu drugu političku organizaciju i da kreira novu stranku. "U politici sam jer verujem u Aleksandra Vučića i ponosan sam što mogu… »
Stefanović: "Ne pravim stranku, verujem u Vučića"

Stefanović: "Ne pravim stranku, verujem u Vučića"

Blic 13.08.2021
Član Predsedništva SNS Nebojša Stefanović ponovio je danas da nema nameru da pravi političku stranku, navodeći da takve informacije plasiraju iz "Đilasove medijske mašinerije". "Pripadam SNS i nemam nameru ni da ulazim u bilo kakvu drugu… »
Stefanović: “Neću osnovati svoju stranku, verujem u Vučića…”

Stefanović: “Neću osnovati svoju stranku, verujem u Vučića…”

Nedeljnik 13.08.2021
SRDJAN STEVANOVIC / AFP / Profimedia (Beta) – Ministar odbrane Nebojša Stefanović odbacio je danas navode da će osnovati svoju stranku, istakavši da je on u politici jer veruje u predsednika Srbije i Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandra… »
Stefanović: Neću osnovati svoju stranku, u politici sam jer verujem u Vučića

Stefanović: Neću osnovati svoju stranku, u politici sam jer verujem u Vučića

Danas 13.08.2021
Ministar odbrane Nebojša Stefanović odbacio je danas navode da će osnovati svoju stranku, istakavši da je on u politici jer veruje u predsednika Srbije i Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandra Vučića, i da neće biti ni na kakvoj funkciji kada… »
Stefanović: Neću osnovati svoju stranku, verujem u Vučića

Stefanović: Neću osnovati svoju stranku, verujem u Vučića

Nova 13.08.2021
Ministar odbrane Nebojša Stefanović odbacio je danas navode da će osnovati svoju stranku, istakavši da je on u politici jer veruje u predsednika Srbije i Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandra Vučića, i da neće biti ni na kakvoj funkciji kada… »
Danas: Nebojša Stefanović osniva svoju stranku?

Danas: Nebojša Stefanović osniva svoju stranku?

Nova 13.08.2021
Izjavom da je njegov odnos sa Vučićem dobar i „samo naš“ – Nebojša Stefanović je odgovorio na vest o raspisivanju izbora unutar Srpske napredne stranke, predupredio spekulacije o tome kakva će biti njegova pozicija i odnosi sa predsednikom… »
Pred izbore u SNS Stefanović pravi prostor za svoju stranku?

Pred izbore u SNS Stefanović pravi prostor za svoju stranku?

Danas 13.08.2021
Izjavom da je njegov odnos sa Vučićem dobar i „samo naš“ – Nebojša Stefanović je odgovorio na vest o raspisivanju izbora unutar Srpske napredne stranke, predupredio spekulacije o tome kakva će biti njegova pozicija i odnosi sa predsednikom… »

Vesti dana »