Povezane vesti

Žena koja je za doček olimpijaca rekla da je seljana promenila ploču

Žena koja je za doček olimpijaca rekla da je seljana promenila ploču

Nova 13.08.2021
Sonja Lazetić se oglasila novim tvitom nakon izjave da je doček olimpijaca na balkonu Skupštine grada seljana, pokušavši da se opravda navodima da joj nije bila namera da ikoga uvredi. Naime, nakon burnih reakcija na društvenim mrežama, ali i u… »
Ja narodnjake zovem seljane, to nije uvreda! Žena fudbalera posle vređanja Milice Todorović - "Ništa niste skapirali"

Ja narodnjake zovem seljane, to nije uvreda! Žena fudbalera posle vređanja Milice Todorović - "Ništa niste skapirali"

Mondo 13.08.2021
Žena fudbalera Nikole Lazetića Sonja, opravdava tvit u kojem je narodnu muziku nazvala seljanom. Žena fudbalera Nikole Lazetića Sonja, opravdava tvit u kojem je narodnu muziku nazvala seljanom Sonja Lazetić, supruga nekadašnjeg fudbalera Nikole… »
Ko je žena fudbalera koja je doček olimpijaca nazvala seljanom

Ko je žena fudbalera koja je doček olimpijaca nazvala seljanom

Nova 13.08.2021
Sonja Lazetić, supruga bivšeg fudbalera Nikole Lazetića, našla se u žiži javnosti nakon što je doček olimpijaca ispred Skupštine grada nazvala seljanom, i to zato što je na balkonu pevala Milica Todorović. Njen komentar izazvao je buru rekacija… »
Zašto seljana pored dobre muzike?! Žena fudbalera napravila haos na Tviteru zbog Todorovićeve na dočeku olimpijaca, a sada…

Zašto seljana pored dobre muzike?! Žena fudbalera napravila haos na Tviteru zbog Todorovićeve na dočeku olimpijaca, a sada…

Kurir 13.08.2021
Pevačica Milica Todorović pevala je na dočeku vaterpolista sa Olimpijade, zbog čega je bila na meti prozivki Sonje Lazetić, žene fudbalera Nikole Lazetića. Supruga fudbalera koju je javnost upoznala i kroz dokumentarni film "Vidimo se u čitulji"… »
Milica Todorović odgovorila na prozivke zbog nastupa na dočeku olimpijaca

Milica Todorović odgovorila na prozivke zbog nastupa na dočeku olimpijaca

Vesti online 13.08.2021
Nakon što je na dočeku srpskih olimpijaca iz Tokija pevala Zvezda Granda Milica Todorović među korisnicima društvenih mreža povela se rasprava o tome da li je njena muzika i pesma “Moje zlato” kojom je pozdravila sportiste koji su branili boje… »

Vesti dana »