Povezane vesti

Neprijatan miris i danas probudio beograđane: Merenja pokazuju da je vazduh u Vinči dobar, dok je najveće zagađenje u…

Neprijatan miris i danas probudio beograđane: Merenja pokazuju da je vazduh u Vinči dobar, dok je najveće zagađenje u…

Blic 14.08.2021
Vazduh u ulici Despota Stefana je zagađen, dok se u ostalim delovima grada kreće od dobrog do odličnog, objavljeno je na sajtu Beoeko. Prema merenjima u 9.00 sati u ulici Despota Stefana koncentracija suspendovanih čestica PM 2,5 iznosi 77,7, dok je… »
"Imam utisak kao da mi neko napalmom prži grlo": Beograđani se žale na dim koji se danima širi prestonicom, Zvezdarci kažu…

"Imam utisak kao da mi neko napalmom prži grlo": Beograđani se žale na dim koji se danima širi prestonicom, Zvezdarci kažu…

Blic 14.08.2021
Vatra koja je zahvatila deponiju u Vinči, tinja i sedmi dan, a posledice u vidu dima koji se nadvio nad glavni grad Srbije, osetne su i danas. Čitaoci "Blica" na više lokacija u Beogradu, javljaju kako je vazduh toliko težak, da ga je nemoguće… »
Dogašavanje požara još nekoliko dana, dobar kvalitet vazduha

Dogašavanje požara još nekoliko dana, dobar kvalitet vazduha

RTV 14.08.2021
BEOGRAD - Požar na deponiji u Vinči je potpuno lokalizovan, a biće dogašavan još nekoliko dana, izjavio je danas zamenik gradonačelnika Goran Vesić i naveo da će do kraja godine ta deponija biti zatvorena, i istakao da je kvalitet vazduha u… »
Vesić: “Još postoje žarišta u Vinči, dvoje ljudi na deponiji snimljeno pre izbijanja požara…”

Vesić: “Još postoje žarišta u Vinči, dvoje ljudi na deponiji snimljeno pre izbijanja požara…”

Nedeljnik 14.08.2021
(BETAPHOTO/MILOS MISKOV/DS) (Beta) – Zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić rekao je da na deponiji u Vinči još uvek postoje žarišta nakon poslednjeg požara, da je vatra potpuno lokalizovana i da se trenutno dogašava. On je gostujući na TV… »

Vesti dana »