Povezane vesti

Neka sedi s pamelom ako želi! Tek operisana Aleksandra se oglasila posle priča da je Peca vara - bolje od mene nema!

Neka sedi s pamelom ako želi! Tek operisana Aleksandra se oglasila posle priča da je Peca vara - bolje od mene nema!

Mondo 14.08.2021
Aleksandra Subotić je stavila tačku na priče. Aleksandra Subotić je stavila tačku na priče. Biznismen Predrag Raspopović Peca, s kojim je Aleksandra Subotić u vezi i ima sina Jovana, uhvaćen je u Crnoj Gori s bivšom učesnicom Zadruge Jelenom… »
I da sedi sa Pamelom, ja mu verujem! Subotićka se oglasila zbog pešićke i pece nakon 2 hitne operacije: Bolja od mene ne…

I da sedi sa Pamelom, ja mu verujem! Subotićka se oglasila zbog pešićke i pece nakon 2 hitne operacije: Bolja od mene ne…

Kurir 14.08.2021
Izabranik rijaliti zvezde Aleksandre Subotić, Predrag Raspopović Peca uhvaćen je u Crnoj Gori sa bivšom učesnicom Zadruge, Jelenom Pešić, a sada je Subotićka dala svoj komentar na tu temu. Naime, Subotićeva je prokomentarisala navode da je Peca… »
Aleksandra operisana, a njen izabranik uživa na moru: Subotićka se oglasila iz bolničkog kreveta, a Peca uhvaćen sa bivšom…

Aleksandra operisana, a njen izabranik uživa na moru: Subotićka se oglasila iz bolničkog kreveta, a Peca uhvaćen sa bivšom…

Blic 13.08.2021
Jelena Pešić vrele dane provodi na Crnogorskom primorju, a sada je uhvaćena sa suprugom Aleksandre Subotić. Naime, oni su sve vreme sedeli zajedno i ćaskali, a čini se da su postali nerazdvojni tokom ovog putovanja. Posebnu pažnju izaziva… »

Vesti dana »