Povezane vesti

Sve je dobila od mene, i pare i stan, a nije me volela: Ša opleo po bivšoj ženi - "Na kraju je završila s Tomovićem"

Sve je dobila od mene, i pare i stan, a nije me volela: Ša opleo po bivšoj ženi - "Na kraju je završila s Tomovićem"

Mondo 14.08.2021
Reper Ša otkrio da je njegova bivša žena Ivana Aleksić rekla da ga ne voli i da su "20 puta pričali o razvodu" Reper Ša otkrio da je njegova bivša žena Ivana Aleksić rekla da ga ne voli i da su "20 puta pričali o razvodu" Nenad Aleksić Ša… »
Novi detalji o odnosu ivane i Ša Mi smo 20 puta pričali o razvodu, terala me je da nađem devojku!

Novi detalji o odnosu ivane i Ša Mi smo 20 puta pričali o razvodu, terala me je da nađem devojku!

Alo 14.08.2021
Nenad Aleksić Ša javno je započeo vezu sa Tarom Simov dok je još bio u braku sa Ivanom Aleksić, a zbog toga je optužen da je najveći preljubnik u poslednjoj sezoni "Zadruge" Aleksić je sinoć, gostujući u emisiji "Zadruga - narod pita" otkrio… »
Ša otkrio detalje odnosa sa Ivanom! Reper optužio bivšu da ga je huškala da bude prisan sa ženama: 20 puta smo pričali o…

Ša otkrio detalje odnosa sa Ivanom! Reper optužio bivšu da ga je huškala da bude prisan sa ženama: 20 puta smo pričali o…

Kurir 14.08.2021
Nenad Aleksić Ša po prvi put otkrio je detalje razgovora sa bivšom suprugom Ivanom, pre nego što ju je javno prevario u rijalitiju "Zadruga". - Pred ulazak u rijaliti Ivana je rekla da me više ne voli, evo to moja snajka može da potvrdi, to prvi put… »

Vesti dana »