Povezane vesti

Kuruc i Ledej stigli u Beograd: Krv, suze i znoj za Partizan

Kuruc i Ledej stigli u Beograd: Krv, suze i znoj za Partizan

Mozzart sport 14.08.2021
"Pričao mi je Davis Bertans o svemu, davao mi je savete. Isto kao i Bogdan Bogdanović...", kaže Letonac. Partizan je uključio motore i sada jedan po jedan pristižu i stranci. Vreme je da se ekipa sastane pod komandom Željka Obradovića. U Beograd su… »
„Bogdan mi pomaže, čuo sam da su navijači Partizana mnogo ludi“

„Bogdan mi pomaže, čuo sam da su navijači Partizana mnogo ludi“

Nova 14.08.2021
Košarkaš Partizana Rodions Kurucs predstavio se navijačima crno-belih i rekao da najviše iščekuje da vidi atmosferu na tribinama tokom mečeva. Kurucs je pred novu sezonu stigao na poziciju četvorke, kao pojačanje sa NBA iskustvom, koje u… »
Lidej u Beogradu: Znam kakvi su igrači dolazili iz Partizana

Lidej u Beogradu: Znam kakvi su igrači dolazili iz Partizana

Nova 14.08.2021
Košarkaš Partizana Zek Lidej kaže da se raduje takmičenju u novom klubu, sa nekim od starih saigrača. Lidej je ove sezone stigao u tim Željka Obradovića i nada se pre svega kvalitetnoj borbi. „Osećam da imamo odličan tim, da imamo sjajnu grupu… »
Kuruks: Bertans i Bogdanović mi sve objasnili o Partizanu (video)

Kuruks: Bertans i Bogdanović mi sve objasnili o Partizanu (video)

Sportski žurnal 14.08.2021
„Partizanovi navijači su među najboljima na svetu, pričao mi je o tome Davis Bertans, razgovarao sam i sa Bogdanom Bogdanovićem. Pomogli su mi mnogo“. - Očekujem dobru sezonu, znam da će biti teško, ali imamo dobar tim i nadam se da ćemo biti… »
Kuruks: Bertans i Bogdanović mi pričali o Partizanu (VIDEO)

Kuruks: Bertans i Bogdanović mi pričali o Partizanu (VIDEO)

Vesti online 14.08.2021
Rodions Kuruks, pojačanje Partizana za novu sezonu, došao je u Beograd. Letonski šuter se za klupsku televiziju predstavio i izneo očekivanja za sezonu u kojoj se mnogo očekuje od njega. Na “prvu loptu” je rekao da je svestan gde je došao. –… »

Vesti dana »