Povezane vesti
Izveštaj o zagađenosti vazduha: Stanje u prestonici je ovakvo
Blic 15.08.2021
Sekretarijat za zaštitu životne sredine je od Gradskog zavoda za javno zdravlje Beograd dobio dnevni izveštaj o stanju zagađenosti vazduha od sinoć od 20 časova do jutros do 8 časova. Analizom podataka dobijenih sa automatskih mernih stanica… »
Gradski sekretarijat za ekologiju: Požar u Vinči se zatrpava i poliva vodom, vazduh tokom protekle noći pretežno dobar
Kurir 15.08.2021
BEOGRAD - Gradski sekretarijat za zaštitu životne sredine saopštio je danas da se požar na deponiji u Vinči gasi zatrpavanjem i polivanjem vodom, kao i da je vazduh tokom protekle noći u Beogradu, na osnovu rezultata sa šest mernih stanica, bio… »
Traje gašenje požara u Vinči, objavljen izveštaj o stanju zagađenosti vazduha
N1 Info 15.08.2021
Na osnovu izveštaja od "Beo Čiste Energije" i Gradskog zavoda za javno zdravlje Beograd, tokom jutra nastavljeno je zagašavanje požara na deponiji u Vinči, saopšteno je iz Sekretarijata za zaštitu životne sredine, a prenosi Beoinfo. Kako navode… »
Nije gotovo: U Vinči još gori oko šest hektara površine, na gašenju angažovano 9 vozila
Blic 14.08.2021
Na nesanitarnoj deponiji "Vinča" i danas je nastavljeno suzbijanje požara koji zahvata površinu od oko šest hektara, zbog čega je beli dim prisutan, navodi se u izveštaju preduzeća "Beo Čista Energija", a rečeno Tanjugu u Skupštini grada. U… »
Vesti dana »

Uživo studenti koji žele a uče osvetlili pionirski park: Bliceve usmerili u nebo da vidi cela Srbija! (foto)
Kurir pre 23 minutajoš 62 povezane

Patrijarh Porfirije: Plašim se nasilja među nama, mir treba da bude ultimativni cilj
RTV pre 36 minutajoš 55 povezanih

Studenti iz različitih delova Srbije stižu u Beograd: Očekuje se dolazak na Terazije
Mondo pre 10 minutajoš 40 povezanih

Slučaj novosadske železničke stanice pod lupom Evropskog javnog tužilaštva
BBC News pre 59 minutajoš 35 povezanih