Povezane vesti

Pijani Janjuš napravio skandal! Hteo na silu kod Maje, Taki ga gurnuo niz stepenice - "Neka mi dođe još jednom ako sme!"

Pijani Janjuš napravio skandal! Hteo na silu kod Maje, Taki ga gurnuo niz stepenice - "Neka mi dođe još jednom ako sme!"

Mondo 15.08.2021
Janjuša i Maju skandali ne prestaju da prate. Janjuša i Maju skandali ne prestaju da prate. Marko Janjušević Janjuš i Maja Marinković napravili su haos prethodne noći u emisiji "Narod pita", a bivši zadrugar izjavio je i da je Maji dao 30.000… »
Pijani Janjuš hteo da upadne u majin stan, taki ga odgurno niz stepenice: Nek mi dođe taj klošar još jednom ako sme!

Pijani Janjuš hteo da upadne u majin stan, taki ga odgurno niz stepenice: Nek mi dođe taj klošar još jednom ako sme!

Kurir 15.08.2021
Iako Marko Janjušević Janjuš u medijima tvrdi da je u potpunosti zaboravio Maju Marinković, kao i da mu je veza sa njom najveća životna greška, izgleda da realnost nije takva kao što se on trudi da predstavi u medijima i da je još uvek ludo… »
Nisam hteo da neko završi u invalidskim kolicima Janjuš otkrio zbog čega je bio s Majom!

Nisam hteo da neko završi u invalidskim kolicima Janjuš otkrio zbog čega je bio s Majom!

Alo 15.08.2021
Maja Marinković i Marko Janjušević Janjuš sinoć su bili gosti u emisiji "Zadruga- Narod pita", a iako su pokušavali da se ignorišu, to im nije polazilo za rukom. Pitanja gledalaca su ih neprestano terala da prozivaju jedno drugo. U jednom trenutku… »
Janjuš pokazivao pete u emisiji, čak se i maja zgrozila Marinkovićka iskolačila oči od šoka!

Janjuš pokazivao pete u emisiji, čak se i maja zgrozila Marinkovićka iskolačila oči od šoka!

Alo 15.08.2021
Marko Janjušević Janjuš izgubio je kompas u potpunosti, pa posle brojnih situacija u "Zadruzi 4", sinoć je i u emisiji "Zadruga-Narod pita" napravio gaf koji je zgrozio čak i Maju Marinković koja je bila sa njim u studiju. Jedna gledateljka iz… »

Vesti dana »