Povezane vesti

Bono Vox na Sarajevo film festivalu

Bono Vox na Sarajevo film festivalu

Slobodna Evropa 15.08.2021
Irski pjevač i frontmen benda U2 Bono Vox pozdravio je u nedjelju 15. avgusta desetine fanova na specijalnom Crvenom tepihu Sarajevo Film festivala (SFF). „Čini se da je prošlo dugo vremena, koliko nisam bio u Sarajevu. Drago mi je da sam ponovo… »
Bono Voks i Vim Venders na Sarajevo film festivalu

Bono Voks i Vim Venders na Sarajevo film festivalu

RTS 15.08.2021
Pevač irskog rok benda U2 Bono Voks posetio je Sarajevo gde se danas pridružio nemačkom reditelju Vimu Vendersu na premijernom prikazivanju restaurisane verzije filma „Hotel od milion dolara“ u okviru Sarajevo film festivala. Bono Voks se zajedno… »
Bono Voks i Vim Venders počasni gosti Sarajevo film festivala

Bono Voks i Vim Venders počasni gosti Sarajevo film festivala

Radio 021 15.08.2021
Muzička zvezda Bono Voks prošetao je danas crvenim tepihom 27. Sarajevo film festivala. "Drago mi je da sam opet ovde. Čini se da je prošlo predugo, pokušali smo doći prošle godine, ali nismo mogli. Ovo je najbolji festival", kazao je Bono. On je… »
Bono Voks prošetao crvenim tepihom u Sarajevu kao počasni gost SFF-a

Bono Voks prošetao crvenim tepihom u Sarajevu kao počasni gost SFF-a

N1 Info 15.08.2021
Muzičar i frontmen grupe U2 Bono Voks prošetao je sa svojom partnerkom crvenim tepihom u čast 27. izdanja Sarajevo Film Festivala. Veliki broj građana se okupio na Festivalskom trgu gde su Voksa dočekali uz aplauz i ovacije, a ovaj poznati muzičar… »
Gost iznenađenja na Sarajevo film festivalu: Ludnica na crvenom tepihu - stigao je Bono! (foto, video)

Gost iznenađenja na Sarajevo film festivalu: Ludnica na crvenom tepihu - stigao je Bono! (foto, video)

Mondo 15.08.2021
Bono u Sarajevu. Bono u Sarajevu. Slavni pevač Bono Vox iznenadio je publiku 27. SFF-a i prošetao posebnim crvenim tepihom ispred Narodnog pozorišta u Sarajevu. Pogledajte! Bono je iznenadio publiku, a mnogi su došli sa primercima albuma ili njegovim… »
Bono Voks stigao u Sarajevo: „Opkolili ga“ obožavaoci na crvenom tepihu

Bono Voks stigao u Sarajevo: „Opkolili ga“ obožavaoci na crvenom tepihu

Nova 15.08.2021
Čuveni muzičar Bono Voks stigao je u Sarajevo, kao specijalni gost Sarajevo film festivala, saopštili su organizatori ove smotre u glavnom gradu BiH. Frontmen legendarnog irskog sastava „U2“ Bono Voks počasni je a i gost iznenađenja na 27. po… »

Vesti dana »