Povezane vesti

Bono Voks na Sarajevo Film Festivalu

Bono Voks na Sarajevo Film Festivalu

Nova 15.08.2021
Voks je, kao veliki prijatelj Sarajeva i Sarajevo Film Festivala, prisustvovao i premijernom predstavljanju Vendersovog filma na 6. sarajevskom filmskom festivalu. „Jako je dobro biti ovde i čini mi se kao da nisam bio tu jako dugo, a opet se čini kao… »
Bono Voks u Sarajevu sa Vimom Vendersom

Bono Voks u Sarajevu sa Vimom Vendersom

RTV 15.08.2021
SARAJEVO - Pevač irskog rok benda Ju tu Bono Voks posetio je Sarajevo gde se danas pridružio nemačkom reditelju Vimu Vendersu na premijernom prikazivanju novorestaurisane verzije njegovog filma "Hotel od milion dolara" u okviru Sarajevo film festivala… »
Bono Voks stigao na Sarajevo Film festival: Ovo je i dalje, za mene, glavni grad suživota

Bono Voks stigao na Sarajevo Film festival: Ovo je i dalje, za mene, glavni grad suživota

Blic 15.08.2021
Na premijernom prikazivanju restaurisane verzije filma “Hotel od milion dolara” Vima Vendersa, na 27. Sarajevo film festivalu, na crvenom tepihu, slavnom reditelju se danas pridružio i čuveni muzičar Bono Voks. Ovaj muzički umetnik, frontmen… »
Bono u Sarajevu: Ja sam dečak koji se stalno buni, i u sve meša

Bono u Sarajevu: Ja sam dečak koji se stalno buni, i u sve meša

Nova 15.08.2021
Opštu pomamu u Sarajevu izazvao je danas dolazak muzičke legende - Bona Voksa, kao počasnog gosta 27. Sarajevo film festivala, prenose bosanskohercegovački mediji. Frontmen čuvenog irskog sastava „U2“ stigao je u glavni grad BiH kako bi… »

Vesti dana »