Povezane vesti

Piše Ranko Pivljanin: Jesu li samo žene krive što ne rađaju

Piše Ranko Pivljanin: Jesu li samo žene krive što ne rađaju

Nova 16.08.2021
Šta ženi mi muškarci, društvo, država treba da damo da bi ona donela odluku da rodi treće dete, zapitao se nespretno Ratko Dmitrović, ministar za brigu o porodici i demografiju i izazvao bes ženskog roda. S pravom ili ne, delikatno je pitanje, ali… »
Sramni Dmitrović se ne zaustavlja: Napadaju me žene bez dece

Sramni Dmitrović se ne zaustavlja: Napadaju me žene bez dece

Nova 16.08.2021
Ratko Dmitrović, ministar za porodicu u Vladi Ane Brnabić, nastavio je sa sramnim izjavama u kontekstu kritika mera Vlade za povećanje nataliteta. Ovoga puta, za kritike je optužio - žene bez dece. Prema njegovim rečima, neke žene „nemaju… »
"Napadaju me žene bez dece,: ja sam to malo proveravao" Nova skandalozna, mizogina izjava ministra Ratka Dmitrovića

"Napadaju me žene bez dece,: ja sam to malo proveravao" Nova skandalozna, mizogina izjava ministra Ratka Dmitrovića

Blic 16.08.2021
Novi skandal ministra za brigu o porodici i demografiju! Ratko Dmitrović, koji se nedavno "proslavio" izjavom da su žene odgovorne za pad natlaiteta izjavio je danas da "je proverio ko ga napada i da su to žene koje nisu rađale ili imaju samo jedno… »
Dmitrović: Žena je ta koja je glavna u današnjem društvu, ona odlučuje koliko će dece imati

Dmitrović: Žena je ta koja je glavna u današnjem društvu, ona odlučuje koliko će dece imati

Danas 16.08.2021
Ministar za brigu o porodici i demografiju Ratko Dmitrović izjavio je danas da je „žena ta koja je glavna u današnjem društvu“ i da je ona odlučuje da li će i koliko dece imati. „Ako mi muškarci mislimo da smo mi faktor koji nešto odlučuje… »

Vesti dana »