Povezane vesti
Napadi na Srbe ne prestaju: Grupa NVO traži hitnu reakciju institucija
Večernje novosti 16.08.2021
Foto: D. Zečević U zajedničkom saopštenju za javnost ističe se da "smo već dve decenije svedoci ponovljenih incidenata kojima su izloženi pripadnici srpske zajednice na Kosovu i da smo umesto stabilnosti i sigurnog okruženja, svedoci grubih tonova i… »
Udruženja građana i mediji na srpskom sa Kosova: Pandemija bezbednosnih incidenata
Danas 16.08.2021
Grupa udruženja civilnog društva i medija na srpskom koji deluju na Kosovu saopštila je danas da je „zabrinjavajuće odsustvo javnih reakcija ključnih nosilaca vlasti, ali i političkih elita unutar Kosova na brojne, do sada zabeležene incidente, fizičke… »
Udruženja građana i mediji na srpskom sa KiM: Pandemija bezbednosnih incidenata
Nova 16.08.2021
Grupa udruženja civilnog društva i medija na srpskom koji deluju na Kosovu saopštila je danas da je "zabrinjavajuće odsustvo javnih reakcija ključnih nosilaca vlasti, ali i političkih elita unutar Kosova na brojne, do sada zabeležene incidente, fizičke… »
Vesti dana »

"Ulica nikad ne sme da optužuje i presuđuje": Ministar Vujić osudio napad demonstranata na zgradu tužilaštva u Valjevu
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Hapšenja na Novom Beogradu: Policija privodi demonstrante posle protesta (foto,video)
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

"Povređen žandarm, biće uhapšeni svi koji su kršili zakon": Dačić se oglasio o nasilju i sukobima na protestima
Mondo pre 3 satajoš 3 povezane

Garež i srča na sve strane: Ovako izgledaju zapaljene prostorije SNS u Valjevu (foto,video)
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Vlada Kanade primorala sindikat stjuardesa i kompanije Er Kanada na arbitražu
Danas pre 7 satijoš 1 povezana