Povezane vesti

Vučević: Ponosan sam što će Novi Sad prvi u Srbiji imati električne autobuse i time najaviti novu eru u javnom prevozu

Vučević: Ponosan sam što će Novi Sad prvi u Srbiji imati električne autobuse i time najaviti novu eru u javnom prevozu

Mondo 16.08.2021
Na prostoru oko nekadašnjeg rasadnika JKP „Gradsko zelenilo“ u okviru prve faze radova, Grad Novi Sad uložio je 192,5 miliona dinara u izgradnju saobraćajnih površina sa pratećom infrastrukturom. Na prostoru oko nekadašnjeg rasadnika JKP… »
Značajna ulaganja Grada u komunalnu i saobraćajnu infrastrukturu

Značajna ulaganja Grada u komunalnu i saobraćajnu infrastrukturu

RTV 16.08.2021
NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević obišao je danas lokalitet gde je završena prva faza radova na izgradnji saobraćajnih površina sa pratećom infrastrukturom na prostoru nekadašnjeg rasadnika JKP "Gradsko zelenilo". Radovi su… »
VUČEVIĆ: Ponosan sam što će Novi Sad prvi u Srbiji imati električne autobuse

VUČEVIĆ: Ponosan sam što će Novi Sad prvi u Srbiji imati električne autobuse

Moj Novi Sad 16.08.2021
Na prostoru oko nekadašnjeg rasadnika JKP "Gradsko zelenilo", u okviru prve faze radova, Grad Novi Sad uložio je 192,5 miliona dinara u izgradnju saobraćajnih površina sa pratećom infrastrukturom. Kako je saopšteno iz Gradske kuće, taj lokalitet… »
Vučević: Ponosan sam što će Novi Sad prvi u Srbiji imati električne autobuse i time najaviti novu eru u javnom prevozu

Vučević: Ponosan sam što će Novi Sad prvi u Srbiji imati električne autobuse i time najaviti novu eru u javnom prevozu

Kurir 16.08.2021
Na prostoru oko nekadašnjeg rasadnika JKP „Gradsko zelenilo“ u okviru prve faze radova, Grad Novi Sad uložio je 192,5 miliona dinara u izgradnju saobraćajnih površina sa pratećom infrastrukturom. Taj lokalitet obišao je gradonačelnik Miloš… »

Vesti dana »