Povezane vesti
Poplave u Turskoj usmrtile 70 osoba
Al Jazeera 16.08.2021
Spasioci nastavljaju potragu za 47 nestalih, poplave uništile infrastrukturu. Poplave koje su pogodile gradove u crnomorskim pokrajinama u Turskoj usmrtile su 70 osoba, dok spasioci nastavljaju potragu za 47 nestalih osoba, rekle su vlasti u ponedjeljak… »
U Turskoj 70 osoba poginulo u poplavama, 47 nestalo
Slobodna Evropa 16.08.2021
U velikim poplavama koje su zahvatile gradove u turskim crnomorskim oblastima smrtno je natradalo 70 osoba, a nastavlja se potraga za 47 nestalih, saopštile su 16. avgusta u ponedeljak vlasti, kako prenosi agencija Reuters. Poplave su prošle sedmice… »
Raste broj žrtava: Najmanje 70 poginulih u poplavama u Turskoj, traga se za nestalima
Blic 16.08.2021
U poplavama koje su pogodile gradove u turskim crnomorskim provincijama, poginulo je 70 ljudi, a pripadnici spasilačkih službi nastavljaju potragu za još 47 nestalih, saopštile su danas turske vlasti. Poplave su prošle nedelje izazvale haos i pometnju… »
U poplavama u Turskoj stradalo 70 ljudi
N1 Info 16.08.2021
Broj poginulih u poplavama na severu Turske je porastao na 70. Snažne kiše su izazvale bujice koje su uništile kuće i mostove, odnele automobile i blokirale prilaze putevima. Prema vladinim podacima, 60 osoba je poginulo u oblasti Kastamonu, devet u… »
Vesti dana »
Prodaja NIS-a: MOL dobio još dve nedelje da završi pregovore sa Gaspromnjeftom
BBC News pre 59 minutajoš 29 povezanih
Vučić na otvaranju Samita EU-Zapadni Balkan u Tivtu sa Milatovićem i Spajićem
Newsmax Balkans pre 58 minutajoš 40 povezanih
Šmit: Narednih dana nastavljaju se razgovori o mom nasledniku, opšti konsenzus o važnosti OHR u BiH
N1 Info pre 3 satajoš 30 povezanih
Nemačka i Francuska predlažu novi model proširenja EU — postepena integracija Zapadnog Balkana
Sputnik pre 1 satjoš 60 povezanih





