Povezane vesti
Zaplenjeno 120 kilograma supstance MDMA, među četvoro uhapšenih i Kragujevčanin (FOTO)
InfoKG 16.08.2021
Kragujevčanin N.P (42), kao i još tri osobe D.N (35) iz Lazarevca, G.J (48) državljanina BiH i U.J (46) turski državljanin, uhapšeni su zbog sumnje da su udruživanje izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga… »
MUP: Zaplenjeno više od 100 kilograma psihoaktivne supstance MDMA
IndeksOnline 16.08.2021
BEOGRAD – Policija je zaplenila 121 kilogram psihoaktivne supstance MDMA (metamfetamin) i uhapsila četiri osobe, od kojih jednog državljanina Bosne i Hercegovne i jednog Turske, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije. Uhapšeni su N.P… »
Još jedno hapšenje zbog amfetamina
Jug press 16.08.2021
LESKOVAC U nastavku akcije „Gnev“ pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Leskovcu uhapsili su D. Đ. (1983) iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga… »
Vesti dana »
SRCE: EU da razmotri mere ličnih sankcija za one u krugu vlasti koji preziru zakon i šire nasilje
Nedeljnik pre 1 satjoš 20 povezanih
Fajnenšel tajms: Naftna kompanija iz Abu Dabija glavni kandidat za kupovinu ruskog udela u NIS-u
Danas pre 1 satjoš 14 povezanih
U Bujanovcu se evro u utorak u menjačnicama prodavao i po 120 dinara, uz ocenu da će, zbog velike tražnje, kurs biti još viši.
OK radio pre 57 minutajoš 7 povezanih
U Australiji počela primena zabrane društvenih mreža za mlađe od 16 godina
NIN pre 1 satjoš 14 povezanih




