Повезане вести

Бојана Родић поносно показала собу сина Зорана (ФОТО)

Бојана Родић поносно показала собу сина Зорана (ФОТО)

Вести онлине 17.08.2021
Мирко Шијан, наследник фолк певачице Гоце Божиновске 9. августа постао је отац, када се његова лепа изабраница Бојана Родић породила и на свет донела њихово прво дете. Млади пар добио је сина, коме су поносни родитељи дали… »
Избациће ме из куће! Након прича о селидби Гоца Божиновска проговорила о односу са сином и снајом - почећу да им сметам

Избациће ме из куће! Након прича о селидби Гоца Божиновска проговорила о односу са сином и снајом - почећу да им сметам

Мондо 17.08.2021
Открила и како се поносни родитељи сналазе са бебом. Открила и како се поносни родитељи сналазе са бебом. Мирко Шијан и његова вереница Бојана Родић након рођења сина Зорана уселили су се у вилу у Сурчину где су недавно… »
Позирала с марковим татом: Певачица нахвалила свекра - погледајте како изгледају Гобељин отац и Катарина Грујић!

Позирала с марковим татом: Певачица нахвалила свекра - погледајте како изгледају Гобељин отац и Катарина Грујић!

Мондо 17.08.2021
Певачица Катарина Грујић објавила слику са оцем Марка Гобељића. Певачица Катарина Грујић објавила слику са оцем Марка Гобељића Певачица Катарина Грујић похвалила се на Инстаграму сликом с оцем Марка Гобељића и јавно… »
"Избациће ме из: Куће!" Гоца Божиновска о Бојани Родић и Шијану: Открила како се слажу и шта је поклонила унуку

"Избациће ме из: Куће!" Гоца Божиновска о Бојани Родић и Шијану: Открила како се слажу и шта је поклонила унуку

Блиц 17.08.2021
Син певачице Гоце Божиновске, Мирко Шијан, недавно је постао тата када му је партнерка Бојана Родић подарила сина ком су поносни родитељи одлучили да дају име Зоран. Срећу због принове не крије и баба Гоца која признаје да… »
Овако УЖИВА мали Зоран! Мирко и Бојана УРЕДИЛИ беби собу до савршенства!

Овако УЖИВА мали Зоран! Мирко и Бојана УРЕДИЛИ беби собу до савршенства!

Свет & Скандал 17.08.2021
Бојана Родић и Мирко Шијан су недавно постали родитељи, а сада је Бојана показала да су се потрудили и са пажњом одабрали сваки детаљ за његову собу. Бојана је прво усликала хранилицу за малог Зорана, а после је обајвила и… »
За малог Шијана све у плавом! Овако изгледа соба Гоциног унука у Сурчину - Његово име свуда исписано!

За малог Шијана све у плавом! Овако изгледа соба Гоциног унука у Сурчину - Његово име свуда исписано!

Мондо 17.08.2021
Средили све од пода до плафона. Средили све од пода до плафона. Бојана Родић и Мирко Шијан недавно су постали поносни родитељи сина Зорана за ког су опремили собицу у Мирковој породичној вили у Сурчину где живи и његова… »
Први снимак малог Зорана шијана: Тетка Наташа разнежила призором из виле у Сурчину, сестрић јој заспао у наручју (видео)

Први снимак малог Зорана шијана: Тетка Наташа разнежила призором из виле у Сурчину, сестрић јој заспао у наручју (видео)

Блиц 17.08.2021
Наташа Родић, сестра Бојане Родић, објавила је и први снимак са сестрићем Зораном Шијаном. Наиме, Бојана Родић и Мирко Шијан су недавно постали родитељи, а она је на свет донела дечака коме су дали име Зоран. Бојанина… »

Вести дана »