Povezane vesti

Srbija kao Švajcarska

Srbija kao Švajcarska

Vesti online 17.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je u Zlatiborskom okrugu Užice, Bajinu Baštu i Mećavnik-Drvengrad, gde ga je dočekao domaćin proslavljeni reditelj Emir Kusturica i upoznao s turističkim kompleksom. Narodno jedinstvo Bajka iz ničega… »
Vučić: Srbija će ekonomski i na svaki drugi način pomagati Srbe u RS i na Kosovu i Metohiji

Vučić: Srbija će ekonomski i na svaki drugi način pomagati Srbe u RS i na Kosovu i Metohiji

Politika 17.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić upozorio je danas da će Srbija u narednom periodu biti izložena pritiscima zbog Republike Srpske (RS) i Kosova i Metohije ali i poručio Srbima u RS i na Kosovu da ih Srbija „neće ostaviti na cedilu”, prenosi… »
Mediji u Srbiji oznaku 'saradnici Vlade' vide kao Tviter 'žigosanje'

Mediji u Srbiji oznaku 'saradnici Vlade' vide kao Tviter 'žigosanje'

Slobodna Evropa 17.08.2021
Mediji u Srbiji na čije je naloge Tviter (Twitter) stavila oznaku da sarađuju sa Vladom različito reaguju na ovu vrstu označavanja, a neki najavljuju i žalbe toj kompaniji. Kompanija Tviter označila je 17. avgusta pojedine medije kao one koji… »
Brnabić o etiketiranju medija na tviteru: Potpuno i apsolutno tačno je ono što je rekao Vučić

Brnabić o etiketiranju medija na tviteru: Potpuno i apsolutno tačno je ono što je rekao Vučić

Večernje novosti 17.08.2021
Foto: Tanjug "Potpuno i apsolutno tačno.@avucic je rekao sve što ima da se kaže o ovoj važnoj temi koja se tiče cenzure, etiketiranja, slobode medija, mišljenja i govora, a ponajviše licemerja onih koji svaki dan propovedaju vrednosti koje odmah… »
Vučić: Odluka Tvitera pohvala za medije

Vučić: Odluka Tvitera pohvala za medije

Slobodna Evropa 17.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je odluka društvene mreže Tviter (Twitter) da pojedine medije označi kao saradnike Vlade Srbije "pohvala za te medije". Kompanija Tviter označila je 17. avgusta pojedine medije kao one koji sarađuju… »
Vučić o Tviteru: Jedva čekam da mi isključe nalog, da budem još jedan Tramp

Vučić o Tviteru: Jedva čekam da mi isključe nalog, da budem još jedan Tramp

N1 Info 17.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je, povodom odluke Tvitera da neke medije u Srbiji označi kao one koji sarađuju sa Vladom, ocenio da je tako u stvari rečeno sve najlepše o tim medijima. „Pa nego sa kim će da sarađuju? Sa tajkunima, lopovima i… »
Vučić o Tviteru: Jedva čekam da budem još jedan Tramp u svetu

Vučić o Tviteru: Jedva čekam da budem još jedan Tramp u svetu

RTS 17.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je, povodom odluke Tvitera da pojedine srpske medije označi kao one koji sarađuju sa Vladom, da jedva čeka da mu isključe nalog i da bude još jedan Tramp u svetu. "Jedva čekam da mi isključe nalog da budem… »
Vučić: Sad vidite da su oni pravi cenzori, jedva čekam da mi isključe Tviter nalog

Vučić: Sad vidite da su oni pravi cenzori, jedva čekam da mi isključe Tviter nalog

Danas 17.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je povodom odluke Tvitera da neke medije u Srbiji označi kao one koji sarađuju sa Vladom, rekao da je tako u stvari rečeno sve najlepše o tim medijima i zapitao da neće sarađivati sa tajkunima, lopovima i… »
Vučić udario na Tviter: Voleo bih da isključe i moj nalog…

Vučić udario na Tviter: Voleo bih da isključe i moj nalog…

Nova 17.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je danas medijima kojima je na Tviter profilima dodeljena oznaka da "saradjuju" sa Vladom Srbije, navodeći da je takva saradnja nešto "najnormalnije". „Ti ljudi su sve najlepše rekli o tim medijima. Pa… »
Vučić: Voleo bih da Tviter isključi moj nalog, pa da budem još jedan Tramp u svetu

Vučić: Voleo bih da Tviter isključi moj nalog, pa da budem još jedan Tramp u svetu

Radio 021 17.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je danas medijima kojima je na Tviter profilima dodeljena oznaka da "sarađuju" sa Vladom Srbije, navodeći da je takva saradnja nešto "najnormalnije". "Ti ljudi su sve najlepše rekli o tim medijima. Pa… »
Vučić o novoj odluci tvitera: Sada se vidi ko su pravi cenzori, ja da budem poslušnik takvima neću!

Vučić o novoj odluci tvitera: Sada se vidi ko su pravi cenzori, ja da budem poslušnik takvima neću!

Večernje novosti 17.08.2021
Foto: Tanjug/J.P. Na pitanje novinara o novim oznakama Vučić je rekao da je najnormalnije da sarađuju sa vladom i da cela situacija dovodi do pitanja, ko je zapravo cenzor? - Nego s kim da sarađuju, sa tajkunima i lopovima? Najnormalnije je da… »
Predsednik Vučić: Biće sve veći pritisci oko Kosova i Republike Srpske - Srbija neće dozvoliti novu Oluju i Bljesak protiv…

Predsednik Vučić: Biće sve veći pritisci oko Kosova i Republike Srpske - Srbija neće dozvoliti novu Oluju i Bljesak protiv…

Večernje novosti 17.08.2021
Foto: Novosti - Pred nama nije lako vreme, povećavaće se pritisci na nas oko Kosova i Metohije, oko Republike Srpske. Mi naš narod ostaviti nećemo na cedilu. Novih Oluja i Bljeska neće biti. Suviše je naš narod propatio da bi mogli da dopustimo da… »

Vesti dana »