Povezane vesti
Ihtiolog: Meduze koje su se pojavile na Adi Ciganliji potpuno bezopasne
Danas 17.08.2021
Meduze koje su se pojavile u Savskom jezeru Ada Ciganlija su potpuno bezopasne, izjavio je danas ihtiolog Aleksandar Hagediš za N1. Prema njegovim rečima, u pitanju je jedna od tri vrste slatkovodnih meduza, koje su iz Kine prešle u Evropu. U Srbiji su… »
Meduze preplavile Adu Ciganliju, kupači nemaju razloga za brigu
N1 Info 17.08.2021
Na društvenim mrežama su se pojavili snimci meduza u Savskom jezeru, a kako je za N1 objasnio ihtiolog Aleksandar Hagediš one su potpuno bezopasne. Reč je o jednoj od tri vrste slatkovodnih meduza, koje su iz Kine prešle u Evropu. „U Srbiji su… »
Vesti dana »

Izbori na Kosovu se bliže, a Priština dodaje gas: Pritisci, incidenti i politički inženjering na delu: Kurti Srbe koristi kao metu za potkusurivanje
Blic pre 9 minutajoš 1 povezana

Rešena velika dilema: Evo ko ima prednost u saobraćaju: Bicikl, trotinet, automobil, i gde su među njima pešaci
Blic pre 24 minutajoš 1 povezana

Vučić najavio moguće prevremene izbore – otkrio i kada bi mogao da podnese ostavku
RTK pre 6 satijoš 1 povezana

Samo snažna vojska garant sigurnosti: Vučić najavio spektakularni vojni prikaz 20. septembra
Blic pre 7 satijoš 1 povezana