Povezane vesti

Ispovest oca preminule bebe iz Pirota: Doktor je bio izgubljen i mucao, rekao da mi sin nije u redu

Ispovest oca preminule bebe iz Pirota: Doktor je bio izgubljen i mucao, rekao da mi sin nije u redu

Telegraf 17.08.2021
- Svi pregledi su bili u redu... Rezultati su bili idealni - rekao je otac za Telegraf.rs. Bračni par Miljana (21) i Vinko Zlatković (34) iz Belog Polja, mesta kod Pirota, izgubio je bebu odmah po njenom rođenju. Šta je uzrok ove tragedije od koje su… »
Oglasio se KC Niš o preminuloj bebi: Dečak je kod nas stigao bez znakova života, bio je star 4 sata

Oglasio se KC Niš o preminuloj bebi: Dečak je kod nas stigao bez znakova života, bio je star 4 sata

Večernje novosti 17.08.2021
Foto: J. Ćosin Tamo je transportovan jer je bio u lošem stanju. - Dete je u pratnji aneseteziologa i pedijatra Zdravstvenog centra Pirot, sanitetom dovezeno u UKC Nis. Dete je u trenutku dolaska u UKC Nis praktično bilo bez znakova života. Pokušana… »
"Bebica nešto nije u redu": Ispovest oca iz Pirota čije je dete umrlo po rođenju: "Ostavio sam ih zdrave, rezultati su bili…

"Bebica nešto nije u redu": Ispovest oca iz Pirota čije je dete umrlo po rođenju: "Ostavio sam ih zdrave, rezultati su bili…

Blic 17.08.2021
Bračni par Miljana (21) i Vinko Zlatković (34) iz Belog Polja, mesta kod Pirota, izgubio je bebu odmah po njenom rođenju, u pirotskoj bolnici. Šta je uzrok ove tragedije od koje su svi članovi porodice Zlatković zanemeli, znaće se posle obdukcije… »
Oglasio se KC Niš o preminuloj bebi iz Pirota: Dečak je bio star samo 4 sata, doveli su ga bez znakova života, nije mu bilo…

Oglasio se KC Niš o preminuloj bebi iz Pirota: Dečak je bio star samo 4 sata, doveli su ga bez znakova života, nije mu bilo…

Kurir 17.08.2021
Dete je u trenutku dolaska u UKC Niš praktično bilo bez znakova života - kažu iz ove bolnice. Miljana (21) i Vinko Zlatković (34) iz Belog Polja kod Pirota izgubili su bebu odmah po njenom rođenju, kako tvrde, u pirotskoj bolnici. Iz pirotske… »
Otac preminule bebe za kurir: Ženu sam zdravu odveo na porođaj, sad spremamo sahranu umesto da slavimo rođenje prvog deteta…

Otac preminule bebe za kurir: Ženu sam zdravu odveo na porođaj, sad spremamo sahranu umesto da slavimo rođenje prvog deteta…

Kurir 17.08.2021
Iz uredne trudnoće i pripreme za najsrećniji trenutak juče su Zlatkovići izašli iz bolnice sami, da spremaju sahranu, a ne slavlje. Beba koju je na svet donela Miljana Zlatković (21) iz Belog Polja umrla je u ponedeljak u pirotskoj bolnici. Dečak… »

Vesti dana »