Povezane vesti

Šumudika napravio spektakl na Marakani: Zar da uzmem pištolj i upucam nekoga što je izgubio igrača?

Šumudika napravio spektakl na Marakani: Zar da uzmem pištolj i upucam nekoga što je izgubio igrača?

Mozzart sport 18.08.2021
„U prvom redu moramo da priznamo da je ovo sraman rezultat“, kaže strateg rumunskog kluba. Trener rumunskog Kluža Marijuš Šumudika priredio je spektaklularnu konferenciju za medije nakon utakmice sa Crvenom zvezdom, u kojoj je njegov tim pretrpeo… »
"Šta je trebalo, da upucam: Nekog?!" Trener Kluža "odlepio" posle poraza od Zvezde - glavne teme: Plejstejšn, lopovi…

"Šta je trebalo, da upucam: Nekog?!" Trener Kluža "odlepio" posle poraza od Zvezde - glavne teme: Plejstejšn, lopovi…

Sportal blic 18.08.2021
Crvena zvezda je napravila veliki iskorak ka grupnoj fazi Lige Evrope ubedljivom pobedom u prvom meču sa Klužom, ali trener rumunskog predstavnika nije samo bio nezadovoljan ishodom već i besan. Podsetimo, , a nakon tog meča na "Marakani" strateg… »
Šou trenera Kluža: Sipao šale, ribao igrače jer poklanjaju kao za Božić

Šou trenera Kluža: Sipao šale, ribao igrače jer poklanjaju kao za Božić

Nova 18.08.2021
Marijus Šumudika, trener Kluža, imao je gotovo filmski nastup na konferenciji za medije nakon poraza od Crvene zvezde. Nekoliko puta se našalio, koristio slikovite metafore, ali i istakao da njegove igrače treba da bude sramota zbog igre. „U prvom… »
Emotivni Stanković nakon pobede: Nigde ne bih radije bio nego ovde! Zvezda je velika jer su joj veliki navijači

Emotivni Stanković nakon pobede: Nigde ne bih radije bio nego ovde! Zvezda je velika jer su joj veliki navijači

Večernje novosti 18.08.2021
FOTO: FK Crvena zvezda Dejan Stanković emotivan je bio nakon trijumfa. Navijači su stali iza nas i kada je bilo teško. Zato je Zvezda velika jer njeni navijači prepoznaju momenat. Ja i dalje verujem svom snagom. Jedino veče gde sam hteo da budem je… »
Šou šumudike na konferenciji: Zar ja da čuvam Ivanića na korneru? Nemam kontroler kao na igrici

Šou šumudike na konferenciji: Zar ja da čuvam Ivanića na korneru? Nemam kontroler kao na igrici

Večernje novosti 18.08.2021
FOTO: Đ.S. - U prvom redu, ovo je sraman rezultat. A to je sve ostvareno, neverovatnim individualnim greškama. Ne bih želeo da se zbog toga zadržavam i žalim, biti u fudbalu znali učiti non stop i sticati nova znanja i nadam se da moji igrači neće… »
"Opet će neko da mi se: Smeje!" Dejan Stanković jedva dolazio do daha od emocija: E, zato je Zvezda velika, zato!

"Opet će neko da mi se: Smeje!" Dejan Stanković jedva dolazio do daha od emocija: E, zato je Zvezda velika, zato!

Sportal blic 17.08.2021
Crvena zvezda je zakoračila ka grupnoj fazi Lige Evrope ubedljivom pobedom u prvom meču sa Klužom, pa i ne čudi zadovoljstvo trenera srpskog prvaka, Dejana Stankovića. Podsetimo, , a nakon tog meča na "Marakani" strateg crveno-belih je istakao… »

Vesti dana »