Povezane vesti

Ivanićevo pomeranje statističkih granica! Moćni Sanogo oduzeo 15 lopti, Zvezdin ključni nedostatak - presing

Ivanićevo pomeranje statističkih granica! Moćni Sanogo oduzeo 15 lopti, Zvezdin ključni nedostatak - presing

Mozzart sport 18.08.2021
Statistička analiza sinoćnog okršaja na stadionu Rajko Mitić. Crvena zvezda je nadjačala Kluž u svim segmentima igre i došla do praktično nedostižne prednosti u plej-ofu Lige Evrope (4:0), a dominacaju na terenu srpskog šampiona u potpunosti… »
Potpuni haos u klužu posle debakla u Beogradu! Igrači pevali "Šumi odlazi", trener dao ultimatum klubu - ili oni ili ja!

Potpuni haos u klužu posle debakla u Beogradu! Igrači pevali "Šumi odlazi", trener dao ultimatum klubu - ili oni ili ja!

Mondo 18.08.2021
Marijus Šumudika je napravio šou na konferenciji za medije, ali stvari u klubu izgleda da ne funkcionišu kako treba. Marijus Šumudika je napravio šou na konferenciji za medije, ali stvari u klubu izgleda da ne funkcionišu kako treba Crvena zvezda je… »
"Odlazi, Šumi, odlazi!" potpuno rasulo u Klužu posle debakla od Zvezde, pao ultimatum posle pobune: "Ili njih trojica ili…

"Odlazi, Šumi, odlazi!" potpuno rasulo u Klužu posle debakla od Zvezde, pao ultimatum posle pobune: "Ili njih trojica ili…

Sportal blic 18.08.2021
Posle debakla od u Beogradu rumunski Kluž je u totalnom rasulu! Kako pišu lokalni mediji, trener Marijus Šumudika je ušao u sukob sa nekolicinom fudbalera, okrivljujući ih za težak poraz u Beogradu. Šumudika je , a onda je otišao i korak dalje -… »
Raspad u klužu: Igrači pevali treneru, a ovaj postavio ultimatum klubu!

Raspad u klužu: Igrači pevali treneru, a ovaj postavio ultimatum klubu!

Hot sport 18.08.2021
Sve je počelo posle konferencije. Posle ubedljivog poraza od Crvene zvezde, na konferenciji za novinare obratio se trener Kluža Marijuš Šumudik i uputio teške reči svojim igračima je bio uvod za ono što se kasnije dešavalo. Igračima kluba je… »
Totalno rasulo u klužu: Sumudika dao ultimatum upravi - on ili igrači!

Totalno rasulo u klužu: Sumudika dao ultimatum upravi - on ili igrači!

Večernje novosti 18.08.2021
FOTO: Đ.S. Kako prenose rumunski mediji sukobi su nastali na relaciji trener-igrači. Naime, trener ekipe Marijus Šumudika, kritikovao je i direktno okrivio nekoliko igrača za poraz od crveno-belih. Koliko je Šumudika bio ogorčen na igrače, govori… »
Puklo u Klužu posle Zvezde: Šumudika postavio ultimatum upravi, ne želi više da radi sa Deakom i Kamorom

Puklo u Klužu posle Zvezde: Šumudika postavio ultimatum upravi, ne želi više da radi sa Deakom i Kamorom

Mozzart sport 18.08.2021
Sporan i Hobanov status. Nije to bila konferencija za medije. Posle ubedljivog poraza od Crvene zvezde trener Kluža Marijus Šumudika je napravio šou. Sve ono što ga je mučilo prethodnih dana, iskusni rumunski stručnjak je istresao u Medija centra… »
Ma, šta će Šerif u ligi šampiona!? Nemaju šta da traže tu... Legenda isprozivala Moldavce koji "ruše" Zvezdu i Dinamo!

Ma, šta će Šerif u ligi šampiona!? Nemaju šta da traže tu... Legenda isprozivala Moldavce koji "ruše" Zvezdu i Dinamo!

Mondo 18.08.2021
Možda zato što su šampioni? Potcenjivanje... Možda zato što su šampioni? Potcenjivanje... Moldavski šampion Šerif uspeo je da "izbaci" Crvenu zvezdu iz kvalifikacija za Ligu šampiona, a na dobrom su putu da isto učine i zagrebačkom Dinamu. U… »
Legenda Zvezde u uživo programu: Lagali nas sa centarforom, došla dva „pikavca“

Legenda Zvezde u uživo programu: Lagali nas sa centarforom, došla dva „pikavca“

Nova 18.08.2021
Stanislav Karasi, legendarni fudbaler Crvene zvezde, nije štedeo Upravu kluba nakon pobede crveno-belih nad Klužom sa 4:0 (2:0) u prvom meču plej-ofa kvalifikacija za Ligu Evrope. Brutalno iskreno je u programu uživo na RTS 1 rekao da smatra da je… »
Stanković: Igrači ćute, rade i trpe pored svih problema koje imaju

Stanković: Igrači ćute, rade i trpe pored svih problema koje imaju

Nova 18.08.2021
Dejan Stanković, trener Crvene zvezde, nakon pobede protiv Kluža od 4:0 u prvom meču plej-ofa za Ligu Evrope u prvi plan je istakao izabranike koji ćute i kada prolaze kroz probleme. „Rezultat je veliki, isto je plod konkretne i organizovane igre… »
Ja nisam pravio dramu, ponosan sam što igram ligu Evrope! Dejan Stanković: 5 godina grupne faze, uopšte nije mala stvar

Ja nisam pravio dramu, ponosan sam što igram ligu Evrope! Dejan Stanković: 5 godina grupne faze, uopšte nije mala stvar

Mondo 18.08.2021
Dejan Stanković čestitao svom timu veliku pobedu i rekao da je optimista za sve što dolazi. Dejan Stanković čestitao svom timu veliku pobedu i rekao da je optimista za sve što dolazi Čekao je Dejan Stanković do ponoći da dođe na konferenciju za… »

Vesti dana »