Povezane vesti

Koliko vredi „glava“ Milana Pavkova i koliko će miliona doneti Zvezdi

Koliko vredi „glava“ Milana Pavkova i koliko će miliona doneti Zvezdi

Nova 18.08.2021
Milan Pavkov, napadač Crvene zvezde, potvrdio je status junaka tima sa Marakane, bio jedan od ključnih faktora u ubedljivoj pobedu nad Klužom, a upravo će visoki momak iz Begeča biti najzaslužniji za novčanu dobit koju će klub ostvariti. I to nije… »
Pavkov: Pokazali smo koliko ovaj tim može

Pavkov: Pokazali smo koliko ovaj tim može

N1 Info 18.08.2021
Napadač Crvene zvezde Milan Pavkov ponosan je na ceo tim, posle velike pobede nad Klužom (4:0) kojoj je doprineo golom i asistencijom, a posebnu zahvalnost uputio je navijačima zbog velike podrške. Zvezda je praktično osigurala grupnu fazu Lige… »
Pavkov: "Pokazali smo snagu, ovo je samo početak"

Pavkov: "Pokazali smo snagu, ovo je samo početak"

Sportske.net 18.08.2021
Milan Pavkov jedan od junaka Zvezdine pobede na Klužom i kec u rukavu crveno-belih, pogotovo kada su u pitanju evropske utakmice, rekao je da je zahvalan na ovoj pobedi pre svega navijačima, zbog podrške koju je njegov tim dobio. „Posebna zahvalnost… »
Pavkov: Siguran sam da je ovo samo početak

Pavkov: Siguran sam da je ovo samo početak

Mozzart sport 18.08.2021
"Drago mi je što sam pomogao da Zvezda odigra još jednu dobru partiju u Evropi", kaže. Milan Pavkov se novom briljantnom evropskom partijom ponovo vratio u fudbalsku orbitu. Snažni golgeter iz Begeča je golom i asistencijom otvorio Crvenoj zvezdi put… »
Probudio se div iz begeča: Zaboravljeni Milan Pavkov se ponovo pokazao kao evropska talija Crvene zvezde

Probudio se div iz begeča: Zaboravljeni Milan Pavkov se ponovo pokazao kao evropska talija Crvene zvezde

Večernje novosti 18.08.2021
FOTO: M. Vukadinović Izvađen iz naftalina zaborava i apatije, snažni centarfor je ponovo postao pobedonosni štih trenera srpskog prvaka Dejana Stankovića, koji je ukazivanjem poverenja visokom špicu napravio pun pogodak. Golom i asistencijom protiv… »
Pavkov: Ponosan sam na tim, navijači nam daju snagu

Pavkov: Ponosan sam na tim, navijači nam daju snagu

Sportski žurnal 18.08.2021
- Ponosan sam na svoje saigračce, na ovaj tim i to što smo uspeli da pokažemo svu našu snagu kada je bilo bitno - rekao je junak Zvezdine pobede protiv Kluža (4:0) Milan Pavkov. - Mislim da su se zvezdaši, još jednom, uverili koliko ovaj tim može… »
Heroj zvezdine pobede: ‘Ponosan sam na svoje saigrače, zvezdaši nam daju snagu’!

Heroj zvezdine pobede: ‘Ponosan sam na svoje saigrače, zvezdaši nam daju snagu’!

Hot sport 18.08.2021
Zvezdin napadač ponosan! Crvena zvezda je sinoć savladala ekipu Kluža u okviru prve utakmice plej-ofa kvalifikacija za Ligu šampiona. Rezultat na kraju meča je bio 4:0, a gol i asistenciju je upisao Milan Pavkov koji je podelio svoju radost nakon… »
Zvezdin heroj se oglasio: Ovo je samo početak naših dobrih igara u Evropi

Zvezdin heroj se oglasio: Ovo je samo početak naših dobrih igara u Evropi

Nova 18.08.2021
Milan Pavkov je golom i asistencijom protiv Kluža u pobedi Crvene zvezde od 4:0 još jednom pokazao koliko znači svom klubu. Zvezdin napadač je sjajno otvorio utakmicu golom u petom minutu, a zatim je sedam minuta pred kraj prvog poluvremena grudima… »
Pokazali smo snagu kada je bilo bitno! Pavkov ponovo junak Zvezde: Ponosan sam na saigrače, ovo je samo početak

Pokazali smo snagu kada je bilo bitno! Pavkov ponovo junak Zvezde: Ponosan sam na saigrače, ovo je samo početak

Mondo 18.08.2021
Milan Pavkov je ponovo bio heroj pobede Crvene zvezde. Milan Pavkov je ponovo bio heroj pobede Crvene zvezde Uspela je Crvena zvezda da se oporavi od ispadanja iz kvalifikacija za Ligu šampiona i poraza od Šerifa. Nalaze se na korak do plasman u Ligu… »
Ben nadomak Pančeva i žigića: Rekordi samo padaju!

Ben nadomak Pančeva i žigića: Rekordi samo padaju!

Hot sport 18.08.2021
Posle sinoćnog pogotka postao najbolji strani strelac u evropskim takmičenjima. Crvena zvezda je uspela da savlada Kluž u prvoj utakmici plej-ofa za grupnu fazu Lige Evrope rezultatom 4:0, a među strelce se upisao i El Fardu Ben koji je postavio novi… »
Zvezda se pohvalila: Ben prestigao Dijaru i postao rekorder

Zvezda se pohvalila: Ben prestigao Dijaru i postao rekorder

Vesti online 18.08.2021
Fudbaler Crvene zvezde Mohamed El Fardu Ben postao je rekorder po broju golova postignutih u evropskim takmičenjima u crveno-belom. Ben, koji je u Zvezdu stigao pre tri i po godine i na meču sa Klužom u utorak uveče postigao je svoj 13. pogodak… »
Milan pavkov: Pokazali smo snagu kada je bitno, zvezdaši su videli koliko ovaj tim može!

Milan pavkov: Pokazali smo snagu kada je bitno, zvezdaši su videli koliko ovaj tim može!

Večernje novosti 18.08.2021
Foto: M. Vukadinović Momak iz Begeča zabeležio je pogodak i asistenciju u pobedi Crvene zvezde od 4:0.Dan nakon meča je hladne glave govorio za zvanični sajt crveno-belih. - Ponosan sam na svoje saigrače, na ovaj tim i to što smo uspeli da… »
Ben postao Srbin – Zvezdin fudbaler dobio naš pasoš

Ben postao Srbin – Zvezdin fudbaler dobio naš pasoš

Nova 18.08.2021
Fudbaler Crvene zvezde Mohamed El Fardu Ben i zvanično je ovog avgusta postao državljanin Srbije. Ben je srpsko državljanstvo dobio petog avgusta 2021, a ova informacija prošla je ispod radara javnosti, sve do dan posle meča sa Klužom. Momak sa… »
Zvezda se pohvalila: Ben prestigao Dijaru i postao rekorder

Zvezda se pohvalila: Ben prestigao Dijaru i postao rekorder

Nova 18.08.2021
Fudbaler Crvene zvezde Mohamed El Fardu Ben postao je rekorder po broju golova postignutih u evropskim takmičenjima u crveno-belom. Ben, koji je u Zvezdu stigao pre tri i po godine i na meču sa Klužom u utorak uveče postigao je svoj 13. pogodak… »
Ništa Boaći, ništa Kleo, ništa Dijara: Srbin Ben najbolji golgeter srpskog fudbala

Ništa Boaći, ništa Kleo, ništa Dijara: Srbin Ben najbolji golgeter srpskog fudbala

Mozzart sport 18.08.2021
Reprezentativac Komora, koji je od danas i srpski državljanin, prestigao Dijaru po broju golova. El Fardu Ben je uveliko prikačio epitet najboljeg inostranog strelca u istoriji Crvene zvezde, prestigavši prošle sezone Ričmonda Boaćija (sada je 67:60… »
Terzić: Čestitke igračima i stručnom štabu, zahvalnost navijačima

Terzić: Čestitke igračima i stručnom štabu, zahvalnost navijačima

Sportski žurnal 18.08.2021
Generalni direktor fudbalskog kluba Crvena zvezda Zvezdan Terzić čestitao je igračima i stručnom štabu na pobedi protiv Kluža u prvom meču plej-ofa za plasman u Ligu Evropa, a posebno je zahvalio navijačima na podršci. "Čestitam našim sjajnim… »
Njegovo veličanstvo Ben, "Grobari" više nemaju argument

Njegovo veličanstvo Ben, "Grobari" više nemaju argument

Sportske.net 18.08.2021
Fudbaler Crvene zvezde El Fardu Ben, golom protiv Kluža u utorak uveče, postao je prvi strelac srpskog fudbala među inostranim igračima, prestigavši nekadašnjeg špica Partizana Laminu Dijaru. Zvezdinim trećim pogotkom na meču, reprezentativac… »
Terzić nakon sjajne partije crveno belih: „Za sve one koji vole Zvezdu ovo je bilo jedno nezaboravno veče“!

Terzić nakon sjajne partije crveno belih: „Za sve one koji vole Zvezdu ovo je bilo jedno nezaboravno veče“!

Hot sport 18.08.2021
Terzić prezadovoljan nakon pobede protiv Kluža Crvena zvezda je savladala ekipu Kluža rezultatom 4:0 u okviru prvog meča plej-ofa kvalifikacija za Ligu Evrope, a prezadovoljan posle nove nezaboravne večeri bio je i generalni direktor našeg kluba… »
"Njima dugujemo veliku zahvalnost!" Posle velike Zvezdine pobede, oglasio se i Zvezdan Terzić i poručio ovo!

"Njima dugujemo veliku zahvalnost!" Posle velike Zvezdine pobede, oglasio se i Zvezdan Terzić i poručio ovo!

Sportal blic 18.08.2021
, a , generalni direktor šampiona Srbije, oglasio se posle ovog trijumfa. Tim Dejana Stankovića stekao je veliku prednost iz prvog meča za mesto u Ligi Evrope i ostaje da dovrši posao u Rumuniji sledećeg četvrtka. Blistao je Terzić i nije skrivao… »
Terzić: Protiv Kluža je naplaćen trud svih u Zvezdi

Terzić: Protiv Kluža je naplaćen trud svih u Zvezdi

Nova 18.08.2021
Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić čestitao je igračima na pobedi u prvom meču plej-ofa kvalifikacija za Ligu Evrope. Zvezda je u utorak uveče sa 4:0 na svom stadionu savladala ekipu Kluža, koji će u revanšu teško moći do pobede sa… »
Oglasio se Terzić posle velike pobede Zvezde: Ovo je bilo nezaboravno veče, pokazaćemo kvaltiet u Evropi!

Oglasio se Terzić posle velike pobede Zvezde: Ovo je bilo nezaboravno veče, pokazaćemo kvaltiet u Evropi!

Mondo 18.08.2021
Generalni direktor Zvezde se posebno zahvalio navijačima. Generalni direktor Zvezde se posebno zahvalio navijačima. Crvena zvezda je ostvarila veliku pobedu nad Klužom (4:0) i tako došla nadomak grupne faze Lige Evrope, što bi bila peta uzastopna… »
Crvena zvezda razbila kluž u grotlu marakane: Crveno-beli jednom nogom u Ligi Evrope

Crvena zvezda razbila kluž u grotlu marakane: Crveno-beli jednom nogom u Ligi Evrope

Večernje novosti 17.08.2021
FOTO: FK Crvena zvezda Napravio je Dejan Stanković određene korekcije u odnosu na prethodni evropski duel. Pred oko 22 hiljade navijača Crvena zvezda bila je bolji rival, a to se videlo već nakon pet minuta igre kada su crveno-beli došli do vođstva… »

Vesti dana »