Povezane vesti

Dragana Mirković progovorila o odnosu sa Svetlanom Cecom Ražnatović (VIDEO)

Dragana Mirković progovorila o odnosu sa Svetlanom Cecom Ražnatović (VIDEO)

Vesti online 18.08.2021
Dragana Mirković juče je održala pres konferenciju povodom svog velikog koncerta koji će se održati u petak, 20. avgusta u Kragujevcu. Folk pevačica sprema pravi spektakl za svoju mnogobrojnu publiku, a za novinare je pričala o raznim temama i… »
Dragana Mirković PRIZNALA: „Stvarno ne znam zašto je Ceca to uradila, mora da je bila nešto NERVOZNA!”

Dragana Mirković PRIZNALA: „Stvarno ne znam zašto je Ceca to uradila, mora da je bila nešto NERVOZNA!”

Svet & Skandal 18.08.2021
Dragana Mirković sprema spektakl u Kragujevcu, a mediji su uvek oko nje. Tako je odgovarala na puno pitanja, a osvrnula se i na odnos sa koleginicom Svetlanom Cecom Ražnatović. Dragana se, između ostalog i prisetila i čuvene rečenice koja je… »
Dragana o sukobu sa Cecom: Ta žena je ružno pričala o meni, a ne ja o njoj! Ne plašim se, idem uzdignute glave bez…

Dragana o sukobu sa Cecom: Ta žena je ružno pričala o meni, a ne ja o njoj! Ne plašim se, idem uzdignute glave bez…

Kurir 18.08.2021
Dragana Mirković je, posle skoro tri godine od javnog sukoba, progovorila o svom odnosu sa koleginicom Cecom Ražnatović. Ona se, tokom druženja sa medijima, prisetila i čuvene rečenice koja je svojevremeno postala hit na društvenim mrežama: "Da li… »

Vesti dana »