Povezane vesti
U sudaru autobusa i bicikliste u selu Kutleš kod Leskovca, poginula žena biciklistkinja
Jugmedia 18.08.2021
U saobraćajnoj nesreći koja se juče oko 16 sati dogodila u selo Kutleš kod Leskovca, život je izgubila žena biciklistkinja, potvrđeno je Jugmedii u leskovačkoj policiji. Do nesreće je došlo kada je autobus naleteo na ženu biciklistu, a kako je došlo do… »
U Leskovcu ni 50 posto vakcinisanih
Jugmedia 18.08.2021
Za razliku od Vranja gde je preko 55 posto odrsalog stanovništa vakcinisano prvom dozom vakcine protiv korona virusa i gde je ponvo pokrenuta velika kampanja imunizacije, u Leskovcu je taj procenat 44,48 posto. Kako je danas izjavio gradonačelnik… »
Izložba fotografija “Cincari zaboravljeni narod na Balkanu” u galeriji Narodnog univerziteta
Jugmedia 18.08.2021
U galeriji Narodnog univerziteta u Vranju će u četvrtak, 19. avgusta biti otvorena izložba fotografija pod nazivom “Cincari zaboravljeni narod na Balkanu – Vranjske porodice i znamenite ličnosti cincarskog porekla”. Ovu izložbu će otvoriti pesnik… »
Vlasotinačke priče sutra u dvorištu Internata
Jugmedia 18.08.2021
Narodna biblioteka “Desanka Maksimović” u Vlasotincu, poziva sve zainteresovane na predstavljanje knjige “Vlasotinačke priče” autora Dragoljuba B. Petrovića. Predstavljanje knjige biće održano u četvrtak 19. avgusta od 11 sati, u dvorištu Internata… »
Vesti dana »
Danska će razgovarati o bezbednosti na Arktiku, ali tražimo poštovanje teritorijalnog integriteta, istakla Frederiksen
Slobodna Evropa pre 3 minutajoš 36 povezanih
Đedović Handanović: Kupujemo od MOL-a dodatnih pet odsto akcija, takvu nameru ima i ADNOK
Nedeljnik pre 18 minutajoš 23 povezane
Muzeti, Šelton i Hačanov u trećem kolu Australijan opena
Radio sto plus pre 53 minutajoš 61 povezana
Đoković pokazao ko je gazda na Australijan openu: Preslišao Italijana i pored sporne odluke organizatora
Mondo pre 3 satajoš 32 povezane


