Povezane vesti

"To je recept za propast": Jelena Đoković nastavlja obračun zbog natpisa o Mariji i Novaku: "ta mračna energija koja ulazi…

"To je recept za propast": Jelena Đoković nastavlja obračun zbog natpisa o Mariji i Novaku: "ta mračna energija koja ulazi…

Blic 18.08.2021
Nakon što se u jednom tabloidu pojavila vest da je glumica Marija Karan "zavodila" Novaka Đokovića na koncertu Dina Merlina, gde mu se navodno udvarala, oglasila se njegova supruga Jelena Đoković, a sada je usledio i nastavak njenog obraćanja… »
Jelena o navodnom flertovanju Novaka i Marije Karan: Pravite me dvorskom ludom

Jelena o navodnom flertovanju Novaka i Marije Karan: Pravite me dvorskom ludom

Nova 18.08.2021
Jelena Đoković reagovala je na Instagramu povodom natpisa jednog tabloida da je Marija Karan zavodila njenog supruga, Novaka Đokovića, na nedavno održanom koncertu Dina Merlina u Crnoj Gori. Iako uglavnom ne reaguje na slične natpise u medijima… »
"Dipika,Viktorija,Nataša" Sve lepotice sa kojima su povezivali Novaka, za jednu se pričalo da mu je umalo uništila brak

"Dipika,Viktorija,Nataša" Sve lepotice sa kojima su povezivali Novaka, za jednu se pričalo da mu je umalo uništila brak

Blic 18.08.2021
U jednom tabloidu osvanula je vest kako je glumica Marija Karan navodno flertovala sa našim najboljim teniserom Novakom Đokovićem, zbog čega je na društvenoj mreži Instagram reagovala i njegova supruga Jelena Đoković. Ipak, Marija Karan nije… »
Prave dvorsku ludu od mene, omaklo mu se da je sa mnom! Jelena Đoković besna nakon glasina da je Novak vara sa Marijom Karan!

Prave dvorsku ludu od mene, omaklo mu se da je sa mnom! Jelena Đoković besna nakon glasina da je Novak vara sa Marijom Karan!

Alo 18.08.2021
Jelena Đoković progovorila je o navodnim aferama svog muža i svima zapušila usta! Jelena Đoković, supruga prvog tenisera sveta Novaka Đokovića, prvi put je javno progovorila o navodnim aferama svoga supruga. Novaka su do sada spajali sa brojim… »
Jelena Đoković: reagovala na priču da je Marija Karan flertovala sa Novakom: "pravite od mene dvorsku ludu"

Jelena Đoković: reagovala na priču da je Marija Karan flertovala sa Novakom: "pravite od mene dvorsku ludu"

Blic 18.08.2021
Nakon što se u jednom tabloidu pojavila vest da je glumica Marija Karan "zavodila" Novaka Đokovića na koncertu Dina Merlina, gde mu se navodno udvarala, oglasila se n jegova supruga. Iako uglavnom ne reaguje na slične natpise u medijima, sve je… »
Jelena Đoković prvi put rešila da demantuje novakove afere: Od mene prave dvorsku ludu, omaklo mu se da se zaglavio sa mnom!

Jelena Đoković prvi put rešila da demantuje novakove afere: Od mene prave dvorsku ludu, omaklo mu se da se zaglavio sa mnom!

Kurir 18.08.2021
Supruga tenisera Novaka Đokovića, Jelena, prvi put je progovorila o navodnim aferama svog muža. Naime, Jelena godinama nije imala komentar na medijske natipise i povezivanja Đokovića sa poznatim damama, ali izgleda da su joj najnovija pisanja medija… »

Vesti dana »