Povezane vesti

Legendarni košarkaš napunio 60 godina: ‘Iznenađen sam što sam i dalje tu! Mnogi su mislili da ću biti mrtav sa 40, 45’

Legendarni košarkaš napunio 60 godina: ‘Iznenađen sam što sam i dalje tu! Mnogi su mislili da ću biti mrtav sa 40, 45’

Hot sport 18.08.2021
Buran životni put! Denis Rodman je proslavio 60. rođendan! Legendarni as je jedan od najboljih defanzivaca u istoriji košarke. Rodman je tokom karijere bio prepoznatljiv po neverovatnim atletskim sposobnostima, ali i specifičnom načinu života… »
Iznenađen sam što sam živ, džordan je na jupiteru! Kontroverzni Rodman u svom stilu: Mislili su da ću odavno umreti

Iznenađen sam što sam živ, džordan je na jupiteru! Kontroverzni Rodman u svom stilu: Mislili su da ću odavno umreti

Mondo 18.08.2021
Denis Rodman je ponovo dao intervju o kom se priča. Denis Rodman je ponovo dao intervju o kom se priča Čuli ste sigurno za onu izreku da je tanka linija između ludaka i genija. Dokaz toga su pojedini sportisti. Među njima je svakako kontroverzni… »
Iznenađen sam što sam još uvek živ: Kontroverzni Rodman bez dlake na jeziku - "mislili su da ću odavno umreti"

Iznenađen sam što sam još uvek živ: Kontroverzni Rodman bez dlake na jeziku - "mislili su da ću odavno umreti"

Večernje novosti 18.08.2021
Foto: Tviter Takođe, on je čovek koji uvek kaže ono što misli. Tako je bilo i sada u novom intervjuu. - Iznenađen sam što sam još uvek ovde. Mnogi su mislili da ću umreti sa 40, 45, 50 ili 55 godina. Napunio sam 60 i razmišljam 'Vau, još sam… »

Vesti dana »