Повезане вести

Огласио се одбегли председник Авганистана: Где је новац? (видео)

Огласио се одбегли председник Авганистана: Где је новац? (видео)

Правда 18.08.2021
Председник Авганистана Ашраф Гани обратио се јавности. Гани, који је добио азил у Уједињеним Арапским Емиратима, обратио се јавности видео поруком на Фејсбуку. Он је рекао да је побегао из земље јер је желео да избегне… »
Ја сам на консултацијама за повратак у авганистан: Бивши председник Гани се огласио из Емирата, поменуо и оптужбе за новац…

Ја сам на консултацијама за повратак у авганистан: Бивши председник Гани се огласио из Емирата, поменуо и оптужбе за новац…

Курир 18.08.2021
Авганистански председник Ашраф Гани тврди да је напустио Кабул како би спречио крвопролиц́е и демантовао је извештаје да однео новац из велике председничке палате. Бивши министри жестоко су критиковали Ганија због… »
Председник Авганистана негира да је из земље изнео велику суму новца

Председник Авганистана негира да је из земље изнео велику суму новца

Н1 Инфо 18.08.2021
Председник Авганистана Ашраф Гани изјавио је да је Кабул напустио да би избегао крвопролиће и одбацио тврдње да је понео велике суме новца када је напуштао председничку палату. Ганија су жестоко критиковали бивши министри… »
Ашраф Гани: Напустио сам Кабул да спречим крвопролиће

Ашраф Гани: Напустио сам Кабул да спречим крвопролиће

Нова 18.08.2021
Доскорашњи председник Авганистана Ашраф Гани поручио је данас из егзила у Уједињеним Арапским Емиратима (УАЕ) да је напустио Кабул да би спречио крвопролиће. За оптужбе да је са собом понео новац рекао је да су у… »
Гхани у обраћању из Емирата: Да сам остао, свједочио би крвопролићу у Кабулу

Гхани у обраћању из Емирата: Да сам остао, свједочио би крвопролићу у Кабулу

Слободна Европа 18.08.2021
Предсједник Афганистана Асхраф Гхани у првом уживо обраћању након напуштања земље рекао је да је морао отићи из Афганистана како би спријечио крвопролиће. "Да сам остао свједочио би крвопролићу у Кабулу," рекао је… »
Ево с колико новца је побегао бивши председник: Била су 4 аутомобила пуна пара, део су пробали да ставе у хеликоптер...

Ево с колико новца је побегао бивши председник: Била су 4 аутомобила пуна пара, део су пробали да ставе у хеликоптер...

Мондо 18.08.2021
Председник Авганистана Ашраф Гани побегао је из Кабула само неколико сати пре него што су талибани преузели контролу са 144 милиона евра готовине са собом. Председник Авганистана Ашраф Гани побегао је из Кабула само неколико… »
Из Авганистана понео само кеш Откривено колико је новца бивши председеник Гани понео приликом бекства! Мало му био 1…

Из Авганистана понео само кеш Откривено колико је новца бивши председеник Гани понео приликом бекства! Мало му био 1…

Курир 18.08.2021
Председник Авганистана Ашраф Гани побегао је из Кабула само неколико сати пре него што су талибани преузели контролу са невероватних 170 милиона долара готовине. Свргнути лидер владе коју подржава Запад инсистирао је да је… »

Вести дана »