Povezane vesti
EU optužuje Lukašenka da se preko izbeglica sveti zbog sankcija
Danas 19.08.2021
Poljska vlada je rasporedila vojsku kao pomoć pograničnim čuvarima na granici sa Belorusijom usled priliva velikog broja izbeglica i migranata koji pokušavaju da uđu u zemlju. Kako navodi AP, u operaciju je uključeno više od 900 vojnika, a smatra se da… »
EU pomaže članicama zbog izbeglica koje ulaze iz Belorusije
RTV 19.08.2021
BRISEL - Ministri unutrašnjih poslova država članica EU dogovorili su se da pošalju stručnjake i neophodnu tehničku opremu u zemlje Unije koje su pogođene talasom ilegalnih ulazaka izbeglica iz Belorusije. Na vanrednom video sastanku ministri su u sredu… »
Brisel otpužio Belorusiju: Direktno nas ugrožavate! Šaljete nam migrante
Večernje novosti 18.08.2021
Foto: Printskrin Youtube/ Mir 24 U saopštenju EU navodi da je donela "tešku odluku", a u svetlu prevrata u Avganistanu, da dodatno osnaži svoje spoljne granice, prenosi Rojters. Evropska unija optužuje beloruskog predsednika Aleksandra Lukašenka da je… »
Vesti dana »
Protestni skup u Gornjem Milanovcu zbog problema sa snabdevanjem vodom, traže se ostavke
Beta pre 1 satjoš 1 povezana
Američki proizvođači automobila ubrzano odlaze iz Kine, Kinezi se približavaju SAD
Auto blog pre 1 satjoš 1 povezana






