Povezane vesti
Predsednik Avganistana optužen da je ukrao 169 miliona dolara, Gani demantuje
Danas 18.08.2021
Ambasador Avganistana u Tadžikistanu Muhamed Zahir Agbar izjavio je danas da je predsednik Avganistana Ašraf Gani ukrao 169 miliona dolara iz državnih fondova, zbog čega mora biti uhapšen. Gani je u nedelju napustio Avganistan i našao utočište u… »
Obratio se svrgnuti predsednik: Gani: Napustio sam Kabul da sprečim krvoproliće
Blic 18.08.2021
Doskorašnji predsednik Avganistana Ašraf Gani poručio je danas iz egzila u Ujedinjenim Arapskim Emiratima (UAE) da je napustio Kabul kako bi sprečio krvoproliće. On je negirao optužbe da je pri odlasku iz predsedničke palate poneo sa sobom velike… »
Vesti dana »

Majka mladića stradalog u padu nadstrešnice potvrdila da je dobila montirane slike mlađeg sina: Slučaj prijavljen policiji
Danas pre 1 satjoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 1 satjoš 2 povezane

MUP: Zbog drastičnog narušavanja javnog reda i mira u Nišu policija će privesti odgovorne
Danas pre 3 satajoš 1 povezana