Povezane vesti

Epidemijska situacija klizi u nepovoljnu, raste broj pacijenata na bolničkom lečenju

Epidemijska situacija klizi u nepovoljnu, raste broj pacijenata na bolničkom lečenju

RTS 19.08.2021
U Srbiji je od početka epidemije testiran 4.858.071‬ uzorak, registrovano je 736.313‬‬ slučajeva zaraze, zvanično su prijavljena 7.183 smrtna ishoda od kovid-19, a stopa smrtnosti je 0,98 odsto. 19. 08. 2021. 13:32 Vučić: Ne znam za nove mere… »
Primio sam treću dozu, evo koju vakcinu sam odabrao! Virusolog Šekler uživo otkrio - nije ista kao prethodne dve!

Primio sam treću dozu, evo koju vakcinu sam odabrao! Virusolog Šekler uživo otkrio - nije ista kao prethodne dve!

Mondo 19.08.2021
Ugledni virusolog i mikrobiolog uživo saopštio da je primio treću dozu vakcine. Ugledni virusolog i mikrobiolog uživo saopštio da je primio treću dozu vakcine. Virusolog i mikrobiolog Veterinarskog instituta u Kraljevu, dr Milanko Šekler, rekao je… »
U Meksiku rekordan broj novozaraženih koronavirusom

U Meksiku rekordan broj novozaraženih koronavirusom

Nova 19.08.2021
U Meksiku je u poslednja 24 sata registrovano 28.953 novih slučajeva koronavirusa, što je najviše u jednom danu od početka pandemije. Od posledica infekcije preminulo je još 940 pacijenata, pokazuju podaci ministarstva zdravlja. Od početka… »
Nikad gora situacija u Meksiku: Rekordan broj novozaraženih korona virusom u jednom danu

Nikad gora situacija u Meksiku: Rekordan broj novozaraženih korona virusom u jednom danu

Večernje novosti 19.08.2021
Foto: AP Od posledica infekcije preminulo je još 940 pacijenata, pokazuju podaci ministarstva zdravlja, prenosi Rojters. Od početka pandemije, zaraženo je 3.152.205, a umrlo 250.469. Zbog brzog povećanja broja zaraženih u Meksiku bolnice su skoro… »
Šekler o trećoj dozi: Kombinacije vakcina su dobre, isprobaću prvo na sebi

Šekler o trećoj dozi: Kombinacije vakcina su dobre, isprobaću prvo na sebi

Nova 19.08.2021
Virusolog i mikrobiolog Veterinarskog instituta u Kraljevu Milanko Šekler izjavio je jutros da dosadašnja istraživanja u svetu pokazuju da su, kada je reč o trećoj dozi vakcine protiv koronavirusa, pojedine kombinacije različitih cepiva pokazale… »
Šekler: Kombinacije vakcina su dobre, ja eksperimentišem

Šekler: Kombinacije vakcina su dobre, ja eksperimentišem

RTV 19.08.2021
BEOGRAD - Virusolog i mikrobiolog Veterinarskog instituta u Kraljevu Milanko Šekler izjavio je jutros do dosadašnja istraživanja u svetu pokazuju da su, kada je reč o trećoj dozi vakcine protiv korona virusa, pojedine kombinacije različitih vakcina… »

Vesti dana »