Povezane vesti

Goca Božinovska progovorila o ISELJENJU sina Mirka i snaje Bojane iz njene vile u Surčinu

Goca Božinovska progovorila o ISELJENJU sina Mirka i snaje Bojane iz njene vile u Surčinu

Svet & Skandal 19.08.2021
U medijima se spekulilasalo o tome kako Mirko Šijan i Bojana Rodić žele da se presele iz Gocine kuće u Surčinu i da odu u Titel, gde žive Bojanini roditelji. Međutima Baba Goca je obajsnila o čemu se zapravo radi. – To nema veze s vezom. Ja… »
Ja dišem za njih troje! Goca Božinovska progovorila o selidbi Mirka i Bojane iz vile - pomenula i svađu sa cecom!

Ja dišem za njih troje! Goca Božinovska progovorila o selidbi Mirka i Bojane iz vile - pomenula i svađu sa cecom!

Mondo 19.08.2021
Goci Božinovskoj je unuk doneo veliku sreću, a evo i šta je istina o svemu što se pisalo. Goci Božinovskoj je unuk doneo veliku sreću, a evo i šta je istina o svemu što se pisalo. Ovih dana se u medijima pisalo da Mirko Šijan i Bojana Rodić… »
Goca Božinovska otkrila pravu istinu! Evo gde će Šijan i Bojana da žive: Pevačica spomenula i Cecu, a evo da li su na…

Goca Božinovska otkrila pravu istinu! Evo gde će Šijan i Bojana da žive: Pevačica spomenula i Cecu, a evo da li su na…

Kurir 19.08.2021
Sin Goce Božinovske Mirko Šijan i njegova izabranica Bojana Rodić nedavno su postali roditelji dečaka kome su dali ime Zoran, po pokojnom dedi. Ponosna baka Goca Božinovska je govorila o prvim trenucima sa unukom, a spomenula je i Cecu Ražnatović… »
Dve godine sam crkavala od tuge, došao je u pravi čas: Goca Božinovska otvorila dušu - Zoran me učinio najsrećnijom!

Dve godine sam crkavala od tuge, došao je u pravi čas: Goca Božinovska otvorila dušu - Zoran me učinio najsrećnijom!

Mondo 19.08.2021
Goca Božinovska otkrila je kako joj je unuk promenio život. Goca Božinovska otkrila je kako joj je unuk promenio život. Goca Božinovska nedavno je dobila unuka i istakla da je najsrećnija baka, a mali Zoran neprestano unosi radost u njihov dom u… »

Vesti dana »