Povezane vesti
Ustoličenje mitropolita Joanikija ponovo zaoštrava odnose Srbije i Crne Gore
N1 Info 19.08.2021
Rastu tenzije u Crnoj Goru uoči najavljenog ustoličenja mitripolita crnogorsko-primorskog Joanikija u Cetinjskom manastiru. Policija u Podgorici uhapsila je muškarca koji je pretio ubijanjem na Cetinju na društvenim mrežama. Podgorička Pobjeda piše da je… »
Pretili ubijanjem na Cetinju uoči ceremonije ustoličenja Joanikija: Oglasio se MUP Crne Gore
Telegraf 19.08.2021
Ministarstvo unutrašnjih poslova oglasilo se povodom pretnji ubijanjem na Cetinju. Ministarstvo unutrašnjih poslova oglasilo se povodom, kako su saopštili, pretnji ubijanjem na Cetinju, postupajući u skladu sa zakonom. - Povodom objave na društvenim… »
MUP Crne Gore: Sačuvaćemo mir i bezbednost na Cetinju
Novi magazin 19.08.2021
Ministarstvo unutrašnjih poslova Crne Gore saopštilo je danas da su postupili u skladu sa svojim nadležnostima povodom objave na društvenim mrežama, u kojoj se preti ubistvima na Cetinju, i navelo da će sačuvati mir i bezbednost. Na društvenim mrežama… »
Vesti dana »
Narodna banka Srbije održava stabilnost deviznog tržišta uprkos fluktuacijama kursa dinara
Naslovi.ai pre 14 minutajoš 31 povezana
Popović: Nema ničeg opasnijeg od odbijanja policije da postupi po nalogu tužioca - kraj privida pravne države
N1 Info pre 14 minutajoš 20 povezanih
Situacija sa NIS-om pod američkim sankcijama: rok za rešenje i pregovori o prodaji udela
Naslovi.ai pre 3 satajoš 28 povezanih





