Povezane vesti

Vučić: Vakcina nikome nije naškodila, kao što vidite ja sam živ, primiću i 3. dozu

Vučić: Vakcina nikome nije naškodila, kao što vidite ja sam živ, primiću i 3. dozu

Telegraf 19.08.2021
- Naša je molba da se ljudi vakcinišu, to je ono sto mi kao država možemo da molimo - rekao je predsednik upitan da prokomentraiše kakve mere možemo da očekujemo s obzirom na to da imamo rast obolelih. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio… »
Predsednik: Ne znam za nove mere, jedva čekam treću dozu

Predsednik: Ne znam za nove mere, jedva čekam treću dozu

RTV 19.08.2021
PROKUPLJE - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da ne zna da li će biti uvedene nove epidemiološke mere za sprečavanje širenja koronavirusa. On je to rekao odgovarajući na pitanje da li će zbog porasta broja obolelih od koronavirusa biti… »
Predsednik Srbije otkrio: Jedva čekam da primim 3. dozu! Bolest neće nikoga da preskoči

Predsednik Srbije otkrio: Jedva čekam da primim 3. dozu! Bolest neće nikoga da preskoči

Kurir 19.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je danas, prilikom posete Brusu, i o mogućim novim epidemiološkim merama, vakcinaciji, kao i o samoj trećoj dozi vakcine. - Ne znam, nisam epidemiolog, ne bavim se time. Nisam siguran koliko su ljudi na sve… »
Vučić o novim merama: Nisam epidemiolog, niti se time bavim...

Vučić o novim merama: Nisam epidemiolog, niti se time bavim...

Moj Novi Sad 19.08.2021
Odgovarajući na pitanje novinara koje će epidemiološke mere biti uvedene u Srbiji zbog porasta broja novozaraženih, predsednik Srbije odgovorio da on to, za sada, ne zna. – Ne znam, nisam epidemiolog, niti se time bavim. Nisam siguran koliko su… »
Vučić: Ne znam za nove mere, jedva čekam treću dozu

Vučić: Ne znam za nove mere, jedva čekam treću dozu

Nova 19.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da ne zna da li će biti uvedene nove epidemiološke mere za sprečavanje širenja korona virusa. On je to rekao u Brusu odgovarajući na pitanje da li će zbog porasta broja obolelih od korona virusa… »
Predsednik Vučić govorio o novim merama: Otkrio i kada će primiti treću dozu vakcine!

Predsednik Vučić govorio o novim merama: Otkrio i kada će primiti treću dozu vakcine!

Mondo 19.08.2021
Aleksandar Vučić kaže da ostaje molba da se ljudi vakcinišu, da bolest nikoga nije zaobišla. Aleksandar Vučić kaže da ostaje molba da se ljudi vakcinišu, da bolest nikoga nije zaobišla Predsednik Srbije Aleksandar Vučić bio je danas u poseti… »

Vesti dana »