Povezane vesti

Vučević i Stanivuković zajedno u Rusiji

Vučević i Stanivuković zajedno u Rusiji

Danas 19.08.2021
Povodom obeležavanja 800 godina od postojanja grada Nižnjeg Novgoroda, gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević i gradonačelnik Banjaluke Drašk Stanivuković, posetili su manastir Pečerski, preneli su mediji. Stanivuković je objavio fotografije… »
Vučević: Preneo sam pozdrave iz Novog Sada i Srbije i za uspomenu poklonio dve knjige na srpskom jeziku

Vučević: Preneo sam pozdrave iz Novog Sada i Srbije i za uspomenu poklonio dve knjige na srpskom jeziku

Kurir 19.08.2021
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević u poseti je bratskom gradu Nižnjem Novgorodu. - Divno su nas ugostili prijatelji iz Srpskog centra Državnog univerziteta u Nižnjem Novgorodu, s kojima sam razgovarao o svakodnevici našeg naroda u ovom… »
Poseta Vučevića Nižnjem Novgorodu povodom 800. godina postojanja tog grada

Poseta Vučevića Nižnjem Novgorodu povodom 800. godina postojanja tog grada

RTV 19.08.2021
NIŽNJI NOVGOROD, NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević boravi u Ruskoj Federaciji, u gradu-pobratimu Novog Sada Nižnjem Novgorodu, gde prisustvuje brojnim dešavanjima koja su upriličena povodom osamstote godišnjice postojanja tog… »
RUSIJA: Gradonačelnik posetio grad-pobratim Novog Sada (FOTO)

RUSIJA: Gradonačelnik posetio grad-pobratim Novog Sada (FOTO)

Moj Novi Sad 19.08.2021
Miloš Vučević boravi ovih dana u Ruskoj Federaciji, u gradu-pobratimu Novog Sada Nižnjem Novgorodu Kako javljaju iz njegovog kabineta, gradonačelnik Novog Sada prisustvovaće brojnim dešavanjima koja su upriličena povodom osamstote godišnjice… »
Posadili drvo prijateljstva: Vučević i Stanivuković u poseti manastiru Pečerski

Posadili drvo prijateljstva: Vučević i Stanivuković u poseti manastiru Pečerski

Večernje novosti 19.08.2021
Foto: Instagram - One slavne 1330. godine kada je Sveti Stefan Dečanski pobedio u bici na Velbuždu, stvorivši od Srbije najjaču balkansku silu, u dalekoj Rusiji, na obalama reke Volge kod Nižnjeg Novgoroda, nastao je čuveni manastir Pečerski. Danas… »

Vesti dana »