Povezane vesti
Opoziciona stranka u Srbiji podnela prijavu zbog požara u Vinči
Slobodna Evropa 19.08.2021
Stranka slobode i pravde (SSP) podnela je krivičnu prijavu protiv odgovornih u Javnom komunalnom preduzeću (JKP) Gradska čistoća i firmi Beo Čista Energija zbog požara na deponiji Vinča u Beogradu, saopštila je 19. avgusta ta opoziciona partija. “Prijava… »
SSP: Krivična prijava protiv Gradske čistoće i Beo Čiste energije
Danas 19.08.2021
Beogradski odbor Stranke slobode i pravde (SSP) podneo je danas krivičnu prijavu protiv odgovornih osoba u „Gradskoj čistoći“ i „Beo Čistoj energiji“ zbog požara na deponiji Vinča. Predsednica odbora Mila Popović ocenila je da se požar desio zbog… »
SSP: Krivična prijava protiv odgovornih za požar u Vinči
Nova 19.08.2021
Danas je odbor Stranke Slobode i pravde Beograd podneo krivičnu prijavu protiv odgovorinih lica u "Gradskoj čistoći i "Beo Čistoj energiji" zbog požara na deponiji Vinča i to zbog osnovane sumnje da su izvršili krivično delo izazivanja opšte opasnosti i… »
Vesti dana »
(BLOG) Treći dan rasprave u Skupštini o nepoverenju: Šta radi BIA po nalogu SNS i kome je "istekla" registracija?
N1 Info pre 10 minutajoš 31 povezana
'Najjači zemljotres koji sam doživeo': Najmanje 13 žrtava u Japanu, traga se za nestalima
BBC News pre 1 satjoš 31 povezana
Rusija raspisala poternicu za osnivačem Telegrama Pavelom Durovom
Naslovi.ai pre 15 minutajoš 28 povezanih





