Povezane vesti
Mir je put srpskog naroda
Vesti online 19.08.2021
Patrijarh srpski Porfirije posetio je Doboj i na gradsku slavu Preobraženje služio liturgiju u hramu Svetih apostola Petra i Pavla. Patrijarha, koji je u Doboj stigao dan ranije, dočekali su brojni građani Republike Srpske, kao i zvaničnici iz javnog… »
Hiljade ljudi u litiji, a na čelu patrijarh: Naše ime je hrišćanin, a prezime pravoslavni (video)
Pravda 19.08.2021
Prvi put posle 80 godina Doboj je obeležio krsnu slavu Preobraženje Gospodnje u prisustvu jednog patrijarha srpskog. Posle svete arhijerejske liturgije koju je održao patrijarh Porfirije održana je litija, u kojoj su učestvovali zvaničnici Republike… »
Obeležavanje krsne slave Doboj proslavio Preobraženje uz posetu patrijarha i zvaničnika Srpske
Kurir 19.08.2021
Grad Doboj obeležio je danas krsnu slavu - Preobraženje Gospodnje. Obeležavanje je počelo Svetom arhijerejskom liturgijom koju je služio patrijarh srpski Porfirije, nakon čega je održana litija, te upriličen slavski obred. Ovo je prva poseta srpskog… »
"Mir je put srpskog pravoslavnog naroda" Patrijarh sa republickim vlastima i liderima partija u Srpskoj
Blic 18.08.2021
Patrijarh srpski Porfirije sastao se večeras u Doboju sa predstavnicima republičkih institucija i liderima političkih stranaka iz Republike Srpske. Nakon sastanka nije bilo zvaničnih izjava za novinare, prenosi RTRS. Sastanku, koji je održan u… »
Vesti dana »
Sandro Goci pozdravio izjave Marte Kos o razmatranju davanja pomoći Srbiji
N1 Info pre 1 satjoš 44 povezane
Tokom skupštinske rasprave vlast i opozicija o temama koje nisu na dnevnom redu
Radio sto plus pre 1 satjoš 28 povezanih
(Uživo) Postoji 1 odsto šanse za mega zemljotres: Vojska na ulicama, evakuisano 11 gradova, preti megazemljotres
Mondo pre 1 satjoš 35 povezanih
Kos: Srbiji novac iz Plana rasta kada ispuni uslove vezane za pravosudne zakone, izbore i medije
Beta pre 1 satjoš 48 povezanih





