Povezane vesti

Povratnik u crveno-beli dres jedva čeka da dođe u Beograd: Biće lepo videti poznata lica, uzbuđen sam! (video)

Povratnik u crveno-beli dres jedva čeka da dođe u Beograd: Biće lepo videti poznata lica, uzbuđen sam! (video)

Hot sport 19.08.2021
Potpisao je jednogodišnji ugovor. Košarkaši Crvene zvezde su počeli sa fizičkim pripremama za narednu sezonu. U toku leta, u klub su stigli Nikola Ivanović, Eron Vajt, Stefan Lazarević, Ostin Holins, kao i povratnici Nikola Kalinić, Luka Mitrović… »
Volters poručio zvezdašima: Uzbuđen sam što se vraćam, u prvom mandatu sam uživao - očekujem da sada bude još bolje…

Volters poručio zvezdašima: Uzbuđen sam što se vraćam, u prvom mandatu sam uživao - očekujem da sada bude još bolje…

Večernje novosti 19.08.2021
FOTO: N. Paraušić Ovaj 30-godišnjak iz Sent Klauda se posle četiri godine vratio na Mali Kalemegdan. Sada je mnogo iskusniji i zbog toga navijači očekuju više od njega. Volters je u prvom mandatu u crveno-belom dresu bio druga opcija na poziciji… »
Volters razgaljuje "delije", da li je moguće bolje od prošlog mandata?

Volters razgaljuje "delije", da li je moguće bolje od prošlog mandata?

Sportske.net 19.08.2021
Novi-stari košarkaš Crvene zvezde Nejt Volters pozdravio je navijače ovog kluba i u brzom obraćanju izneo očekivanja uoči nove sezone. Volters se posle četiri godine vratio na Mali Kalemegdan gde je, posle nešto slabijeg početka, uživao podršku… »

Vesti dana »