Povezane vesti

Tijana se zbunila, pa osmehnula: Navijači joj prepevali čuvenu pesmu VIDEO

Tijana se zbunila, pa osmehnula: Navijači joj prepevali čuvenu pesmu VIDEO

Nova 20.08.2021
Tijana i Dajana Bošković bile su apsolutna tema dana u evropskoj odbojci, a po završetku meča naša reprezentativka je imala razloga da se nasmeje zbog pesme navijača. Srbija je ubedljivo pobedila u prvom kolu Evropskog prvenstva i ovo je prvi put da… »
Tijana je samo stala, nije mogla da veruje šta čuje! Scena iz Beograda oduševila Balkan, danas svi pevuše novi hit: "Samo…

Tijana je samo stala, nije mogla da veruje šta čuje! Scena iz Beograda oduševila Balkan, danas svi pevuše novi hit: "Samo…

Sportal blic 20.08.2021
Srbija je na startu Evropskog prvenstva za odbojkašice i tako trijumfalno započela put ka odbrani zlata. Uz pobedu, ovaj meč je obeležio i , koje su se prvi put našle jedna preko puta druge u reprezentativnom dresu! Tijana i Dajana, logično… »
Dirljive slike Dajane nakon susreta sa Tijanom: Ja sam njen najveći navijač

Dirljive slike Dajane nakon susreta sa Tijanom: Ja sam njen najveći navijač

Nova 20.08.2021
Srbija je pobedom nad Bosnom i Hercegovinom započela Evropsko prvenstvo (25:11, 25:18, 25:14), a meč su obeležile rođene sestre Tijana i Dajana Bošković koje nose dresove različitih reprezentacija. Tijana je još jednom odigrala maestralno, a nakon… »
Sestre bošković rivalke na terenu: Tijana i Dajana posle meča otkrile šta im je otac rekao

Sestre bošković rivalke na terenu: Tijana i Dajana posle meča otkrile šta im je otac rekao

Večernje novosti 19.08.2021
FOTO: M. Vukadinović Tijana je predvodila Srbiju do pobede sa 16 poena, dok je Dajana meč okončala sa 14. Ovo je bio prvi njih međusobni okršaj na reprezentativnom nivou. - Mi smo na terenu isključivo protivnice, ali mi je drago što je… »

Vesti dana »