Povezane vesti

"Zaleteo se na mene sa kraja studija": Dušica o incidentu sa Vukom Mobom: "Još uvek sam u šoku"

"Zaleteo se na mene sa kraja studija": Dušica o incidentu sa Vukom Mobom: "Još uvek sam u šoku"

Blic 20.08.2021
Vukadin Gojković poznatiji kao Vuk Mob, sinoć je napustio emisiju "Zadruga - Narod pita", a sada je Dušija Jakovljević za medije otkrila šta se dešavalo dok kamere nisu snimale. - Ne bih previše detaljisala celu situaciju. Šokirana sam time što… »
Dušica Jakovljević o NAPADU Vuka Moba: „On me je najstrašnije izvređao, psovao i NASRNU na mene!”

Dušica Jakovljević o NAPADU Vuka Moba: „On me je najstrašnije izvređao, psovao i NASRNU na mene!”

Svet & Skandal 20.08.2021
Nakon incidenta u emisiji progvorila je Dušica Jakovljević o napadu Vuka Moba, koji dogodio u pauzi tokom emitovanja „Narod pita”. Reper je bio besan jer u studiju poveo razgovor o njegovom odnosu prema detetu i Olji, kao i koliko ima novca daja… »
"Radiće i policija i građevinska inspekcija": Marko se oglasio posle skandala s Vukom Mobom u emisiji!

"Radiće i policija i građevinska inspekcija": Marko se oglasio posle skandala s Vukom Mobom u emisiji!

Mondo 20.08.2021
Sukob Marka Đedovića i Vuka Moba ne jenjava ni dan posle skandalozne svađe u emisiji "Narod pita" Sukob Marka Đedovića i Vuka Moba ne jenjava ni dan posle skandalozne svađe u emisiji "Narod pita" Reper Vuk Mob nasrnuo je sinoć na učesnika Zadruge… »
Gojko je najstrašnije izvređao Dušicu, ona je samohrana majka! Đedović otkrio šta se dešavalo iza kulisa, javno…

Gojko je najstrašnije izvređao Dušicu, ona je samohrana majka! Đedović otkrio šta se dešavalo iza kulisa, javno…

Kurir 20.08.2021
Marko Đedović oglasio se povodom skandala koji se dogodio u emisiji kada je Vuk Mob nasrnuo na njega i na voditeljku Dušicu Jakovljević. On je potom na Instagram profilu pojasnio šta se dešavalo iza kulisa emisije. - Da pojasnimo, pošto vidimo da… »
Zaleteo se na mene, spasao me sto iz jutarnjeg programa: Dušica otkrila šta se dešavalo tokom reklama - "Tresla sam se!"

Zaleteo se na mene, spasao me sto iz jutarnjeg programa: Dušica otkrila šta se dešavalo tokom reklama - "Tresla sam se!"

Mondo 20.08.2021
Voditeljka Dušica Jakovljević otkrila šta se dešavalo u studiju pošto je Vuk Mob nasrnuo na Marka Đedovića. Voditeljka Dušica Jakovljević otkrila šta se dešavalo u studiju pošto je Vuk Mob nasrnuo na Marka Đedovića Reper Vuk Mob napravio je… »
Zaleteo se na mene i voditeljku, to će ga skupo koštati! Đedović se oglasio nakon haosa sa Vukom Mobom, najavio rat reperu!

Zaleteo se na mene i voditeljku, to će ga skupo koštati! Đedović se oglasio nakon haosa sa Vukom Mobom, najavio rat reperu!

Kurir 20.08.2021
Marko Đedović i Vuk Mob žestoko su se sukobili nakon čega je reper besneo, vređao, pa čak i nasrnuo na bivšeg cimera. Nakon uključenja gledateljke koja ga je žestoko iskritikovala, reper je nastavio da besni, pa je napustio emisiju. Sada se… »
Vuk Mob nasrnuo na Marka Đedovića zbog otkrivanja detalja njegovog odnosa sa bivšom verenicom (VIDEO)

Vuk Mob nasrnuo na Marka Đedovića zbog otkrivanja detalja njegovog odnosa sa bivšom verenicom (VIDEO)

Vesti online 20.08.2021
Voditeljka Dušica Jakovljević u emisiji “Narod pita” na televiziji “Pink” ugostila je bivše zadrugare Vuka Moba i Marka Đedovića. U jednom trenutku voditeljka je pitala repera za njegov ljubavni život. – Bio sam sa jednom devojkom sad na… »
Đedović napao Vuka Moba: „Pitaj majku svog DETETA koliko im PARA treba a ne svog advokata”!

Đedović napao Vuka Moba: „Pitaj majku svog DETETA koliko im PARA treba a ne svog advokata”!

Svet & Skandal 20.08.2021
U žestokoj svađi je Marko Đedović napao Vuka Moba jer pita advokata koliko novca treba da da svojoj ćerki. Đedović je očitao bukvicu reperu i zbog ponašanja prema bivšoj verenici Oliveri Konatar. Došlo je i do žestoke svađa kada je krenulo da… »
Vuk Mob nasrnuo na đedovića u emisiji! Marko ga napao zbog bivše i otkrio detalje, pomenuo ćerku i pare, reper izgubio…

Vuk Mob nasrnuo na đedovića u emisiji! Marko ga napao zbog bivše i otkrio detalje, pomenuo ćerku i pare, reper izgubio…

Blic 19.08.2021
Bivši cimeri iz rijalitija "Zadruga 4", Marko Đedović i Vuk Mob, našli su se pred kamerama kako bi odgovarali na pitanja gledalaca, međutim došlo je do žestokog sukoba. Đedović je drug Vukove bivše verenice Olivere Konatar koja mu je rodila… »

Vesti dana »