Povezane vesti

Dodik potvrdio da je dobio poziv iz Tužilaštva BiH

Dodik potvrdio da je dobio poziv iz Tužilaštva BiH

Politika 20.08.2021
BANjALUKA - Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik potvrdio je da je Tužilaštvo BiH od SIPA zatražilo da ga sasluša u vezi sa, kako je rekao, navodnim negiranjem genocida u Srebrenici. Dodik je u Mostaru istakao da ako Savet bezbednosti kaže… »
Dodik: Dobio sam poziv iz Tužilaštva BiH

Dodik: Dobio sam poziv iz Tužilaštva BiH

RTS 20.08.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik potvrdio je da je Tužilaštvo BiH od SIPA zatražilo da ga sasluša u vezi sa, kako je rekao, navodnim negiranjem genocida u Srebrenici. Milorad Dodik je u Mostaru istakao da ako Savet bezbednosti kaže da je… »
Dodik dobio poziv Tužilaštva! Ide do kraja!

Dodik dobio poziv Tužilaštva! Ide do kraja!

Pravda 20.08.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik potvrdio je da je Tužilaštvo BiH od SIPA zatražilo da ga sasluša u vezi sa, kako je rekao, navodnim negiranjem genocida u Srebrenici. Dodik je u Mostaru istakao da ako Savet bezbednosti kaže da je… »
Dodik potvrdio da je dobio poziv iz Tužilaštva BiH

Dodik potvrdio da je dobio poziv iz Tužilaštva BiH

RTV 20.08.2021
BANJALUKA, SARAJEVO - Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik potvrdio je da je Tužilaštvo BiH od SIPA zatražilo da ga sasluša u vezi sa, kako je rekao, navodnim negiranjem genocida u Srebrenici. Dodik je u Mostaru istakao da ako Savet… »
Dodik potvrdio Pozvan sam na saslušanje!

Dodik potvrdio Pozvan sam na saslušanje!

Alo 20.08.2021
Istakao je da Srbi nisu podanici i ne žele da imaju strance koji će odlučivati. Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik potvrdio je da je Tužilaštvo BiH od SIPA zatražilo da ga sasluša u vezi sa, kako je rekao, navodnim negiranjem genocida u… »
"Ja sam čovek sa najviše prijava" Dodik tvrdi da je Tužilaštvo BiH od SIPA zatražilo da ga sasluša (video)

"Ja sam čovek sa najviše prijava" Dodik tvrdi da je Tužilaštvo BiH od SIPA zatražilo da ga sasluša (video)

Blic 20.08.2021
Milorad Dodik srpski član Predsedništva BiH rekao je sinoć da je Tužilaštvo BiH od SIPA zatražilo da ga sasluša u vezi sa negiranjem genocida u Srebrenici. Ponovio je i da je čovek sa najviše prijava, ali da Srbi nisu podanici i ne žele strance… »
Dodik na udaru: Tužilaštvo BiH od sipa zatražilo da me sasluša (video)

Dodik na udaru: Tužilaštvo BiH od sipa zatražilo da me sasluša (video)

Večernje novosti 19.08.2021
Foto: S. Mišljenović Dodik je komentarišući to što je načelnik Jablanice Damir Šabanović protiv njega podnio krivičnu prijavu zbog neangažovanja helikoptera Oružanih snaga za gašenje požara rekao: - Mislim da sam čovek protiv kojeg ima… »

Vesti dana »