Povezane vesti
MSP: Srpska državljanka još u Kabulu, pokušavamo bezbedno da je evakuišemo
N1 Info 20.08.2021
Srbija pomno prati situaciju u Avganistanu i pokušava da bezbedno evakuiše našu državljanku koja se još nalazi u Kabulu, rekao je jutros za RTS državni sekretar Ministarstva spoljnih poslova Nemanja Starović. Najavio je i da će lično sledeće nedelje… »
Starović: Pratimo situaciju u Avganistanu, tražimo način da evakuišemo našu državljanku
RTS 20.08.2021
Srbija pomno prati situaciju u Avganistanu i pokušava da bezbedno evakuiše još jednu našu državljanku koja se još uvek nalazi u Kabulu, rekao je za RTS državni sekretar Ministarstva spoljnih poslova Nemanja Starović. U Avganistanu, talibani su proglasili… »
Vesti dana »

"To je onaj kamenčić u cipeli koji me žulja" Blagojević izbacio Ukrajince, pa imao poruku za Grobare
Kurir pre 5 satijoš 9 povezanih

Kazna do 5.000 evra, oduzimanje dozvole na 2 meseca, ali i zatvor! Novi zakon o saobraćaju danas stupa na snagu u Bugarskoj i stroži je od svih prethodnih
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

"Ono što Rusija radi je odvratno": Tramp se oglasio posle žestokog napada na Kijev
Kurir pre 4 satijoš 5 povezanih

Olivera Kovačević više nije urednica Pesme Evrovizije: „Smenjena sam zbog podrške studentima“
Nedeljnik pre 5 satijoš 1 povezana

Određen pritvor do 30 dana za desetoricu uhapšenih u Novom Pazaru: Advokati ulažu žalbu
Blic pre 8 satijoš 3 povezane