Povezane vesti

Poslednja želja antivakserke - da joj se deca vakcinišu: Umrla Amerikanka koja nije želela da primi vakcinu

Poslednja želja antivakserke - da joj se deca vakcinišu: Umrla Amerikanka koja nije želela da primi vakcinu

Večernje novosti 20.08.2021
Foto AP Lydia Rodrigez (42), učiteljica klavira, umrla je u ponedeljak, dve nedelje nakon što je njen suprug Lorens(49) podlegao virusu. NJena rođaka Doti DŽons rekla je lokalnoj televiziju da par nije verovao u vakcine. Kad je Rodrigez promenila… »
Poslednja želja antivakserke na samrti: Molim vas da mi se deca vakcinišu

Poslednja želja antivakserke na samrti: Molim vas da mi se deca vakcinišu

Nova 20.08.2021
Majka četvoro dece u Teksasu odbila je da se vakciniše protiv kovida-19, ali nakon što je izgubila supruga i sama se zarazila koronavirusom, njena poslednja želja bila je da joj vakcinišu decu. Lidija Rodrigez (42), učiteljica klavira u gradiću… »
Poslednja želja antivakserke na samrti: Vakcinišite mi decu

Poslednja želja antivakserke na samrti: Vakcinišite mi decu

N1 Info 20.08.2021
Majka četvoro dece u Teksasu odbila je da se vakciniše protiv kovida-19, ali nakon što je izgubila supruga i sama se zarazila koronavirusom, njena poslednja želja bila je da joj vakcinišu decu. Lidija Rodrigez (42), učiteljica klavira u gradiću… »
Nije verovala u vakcinu pa umrla od korone Antivakserka na samrti poručila svojoj porodici: Neka se moja deca vakcinišu

Nije verovala u vakcinu pa umrla od korone Antivakserka na samrti poručila svojoj porodici: Neka se moja deca vakcinišu

Kurir 20.08.2021
Profesorka klavira iz Teksasa Lidija Rodrigez (42) preminula je od korona virusa u ponedeljak, dve nedelje nakon što je njen suprug Lorens takođe preminuo od istog virusa. Pre nekoliko nedelja, Lidija Rodrigez je mislila da je njeno telo dovoljno jako… »

Vesti dana »