Povezane vesti

Raspisan javni poziv za program „Moja prva plata“

Raspisan javni poziv za program „Moja prva plata“

RTK 20.08.2021
Nacionalna služba za zapošljavanje objavila je javni poziv za realizaciju programa „Moja prva plata“ koji će biti sproveden kroz četiri faze. Prva faza namenjena je poslodavcima koji se do 20. septembra mogu prijaviti na sajtu… »
Raspisan konkurs za program Moja prva plata za 2021'

Raspisan konkurs za program Moja prva plata za 2021'

Vranje news 20.08.2021
Vranje - Javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih "Moja prva plata" rapisala je Nacionalna služba za zapošljavanje (NSZ), na osnovu Uredbe o programu u koji će biti uključeno 10.000 mladih do navršenih 30 godina života… »
Počele prijave za program Moja prva plata

Počele prijave za program Moja prva plata

Zoom UE 20.08.2021
SRBIJA – Nacionalna služba za zapošljavanje raspisala je danas Javni poziv za program Moja prva plata, a do 20. septembra planirana je prijava poslodavaca. Program će trajati devet meseci i realizuje se bez zasnivanja radnog odnosa u privatnom i… »
Otvoren konkurs za program “Moja prva plata”

Otvoren konkurs za program “Moja prva plata”

PP media 20.08.2021
Prijepolje/Priboj/Nova Varoš – Nacionalna služba za zapošljavanje raspisala je danas Javni poziv za realizaciju programa podsticanja zapošljavanja mladih “Moja prva plata” u ovoj godini. Kako je precizirano, realizacija će se sprovoditi kroz… »
Raspisan javni poziv za realizaciju programa „Moja prva plata“

Raspisan javni poziv za realizaciju programa „Moja prva plata“

Glas Zaječara 20.08.2021
Nacionalna služba za zapošljavanje (NSZ) saopštila je da je danas raspisala Javni poziv za realizaciju programa „Moja prva plata“ koji će biti sproveden kroz četiri faze. Prva faza namenjena je poslodavcima koji od 20. avgusta do 20. septembra… »

Vesti dana »